İşitme engelli oranı kaç çıkar

Umutt.21

Üye
Üye
7 yaşında bir çocuğum var işitme engelli sol kulak 90db sağ kulak 20db ağır işitme engelli yazıyor raporda bera testi ise 5. Dalgada sol %100 sağ %30 heyete raporu sunduk. Sistemdeki hesaplamada % 90 çıkıyor sonuç tahmini yüz kaç oranında rapor alırım teşekürler.

Umutt.21

Üye
Üye
Öncelikle vermiş olduğunuz bilgi için teşekürler. Bende bunu kontrol ettim. Fakat iki kulağın yüzdesi % 100 'ün üstünde bu bu oranları degistrirmi balthazard hesaplamasında %90 çıkıyorda bu biraz aklimi karistirdi?

Hüsain

Üye
Üye
Rica ederim ama konu ile ilgili fazla bir bilgim yok, size ne için lazım ki engelli raporu, %40 ve üzeri yeterli oluyor çoğunlukla

Obuz80

Üye
Üye
Herkese merhaba. Aranızda yeniyim. Ben iki kulağımdan da orta kulak iltihabı sebebi ile ameliyat oldum. Sağ kulağımdan ileri sol kulağimdan hafif derecede işitme kaybım mevcut.sol %42 sağ %97.. Bu yüzden işyerinde problem yaşıyorum. Cihaz da etki etmiyor. Bugün hastaneye sağlık kurulu için başvurdum isitme testi istendi teste girdim ama evragi kurula vermedim daha.%40 rapor çıkar mı veya çıkması için ne gerekli. Cevap verirseniz memnun olurum. Kolay gelsin.

Tekerlekli Sandalye