İşkurdan ön görüşme davet mektubu geldi

eser37

Üye
Üye
merhaba arkadaslar 1-2 ay önce işkura kayıt kayıt olmuştum.bugun ev adresime bir iş için ön görüşme için davet mektubu geldi ben yurume engelliyim beden işçisi olarak kaydetmişler sizede davet mektubu geldimi? istanbul bey oğlundaymış işgoruşmesi sizce ne işi olabılır.acaba gitmelimi yoksa gıtmemelimiyim?.(eğer gitmessem bır sorun cıkar mı) bu seferde giderım hiç alakası olmayan bır iş verirler boş yere gıtmiş olurum neticede adamlar benim yürüme engelli olduğumu nereden bılecekler.gitmedende telefon yada baska bır sekılde ne işi olduğunu öğrenebılırmıyım.şimdiden yardımlarınız için tesekkürler..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Gidip görüşmekte fayda var. hoş iş kur bol keseden davet gönderiyor ama yinede gidip bakmalısın bence.

ZAFER ÇAKMAK

Üye
Üye
Gidip görüşmekte fayda var. hoş iş kur bol keseden davet gönderiyor ama yinede gidip bakmalısın bence.

Çok doğru bir cümle kurmuşsunuz.Bu arada sayın eser37 işkur dan gelen davet mektubunda hangi kurum için görüşmeye gideceğiniz zaten yazılı olmalı siz gelen davette yazılı olan işyerinin kurumsal bir firma olup olmadığına bakın eğerki kurumsal bir firma ise gitmenizde fayda var derim ben.Ayrıca gitmesenizde bir sorun çıkmaz rahat olun.Yada 0212 2437612 beyoğlu işkuru arayarak durumu öğrenebilirsiniz.Umarım yararlı uygun bir iş bulursunuz.

Tekerlekli Sandalye