İşletme mezunları ÖMSS de nereleri tercih edebilir?

kanbolat

Üye
Üye
mrb ben işletme mezunu olacağım ve 45 engelli raporum var.Ömss yi düşünüyorum bir dahakine fakat bu yılki kitapçığa baktımda işletme olarak nereler tercih edilebilir pek bir seçeneğim yok sanki.Düz memurluğu yazsam avantajı var mı,maaşı nasıl olur.Çok kısıtlı sanki kpss b kadroları da mı aynı acaba?ne yapmalıyım?

derderbo

Üye
Üye
mrb ben işletme mezunu olacağım ve 45 engelli raporum var.Ömss yi düşünüyorum bir dahakine fakat bu yılki kitapçığa baktımda işletme olarak nereler tercih edilebilir pek bir seçeneğim yok sanki.Düz memurluğu yazsam avantajı var mı,maaşı nasıl olur.Çok kısıtlı sanki kpss b kadroları da mı aynı acaba?ne yapmalıyım?
mezuniyetin hayirli olsun.senin yapacagin 2014te yapilacagi soylenen omss ye cok iyi hazirlan en az alanindan 85 puan al gerisi corak sokugu gibi gelecek simdiden strese girmene gerek yok ayrica omss 2012 1.tercih klavuzunu ve atama puan alt ust arligini il il iyi oku ve incelemeni tavsiye ederim.

kanbolat

Üye
Üye
sağolasın ben çalışacağım tabii de yazabileceğim pek bir şey göremedim düz memurluk dışında.İşte onun avantajını pek görmüyorum.Kpss A kadro zaten engel oluşturuyor o yüzden çalışmak boşuna gibi malesef.

Tekerlekli Sandalye