Jel-Kuru Akü & Şarj Aleti & Yedek Parça Tekerlekli Sandalye Dünyası'ndan Alınır.

Goldmedikal.com

Üye
Üye
Jel-Kuru Akü & Şarj Aleti & Yedek Parça Tekerlekli Sandalye Dünyası'ndan Alınır.

Bedensel engellilere özel ve tüm yaşamsal ihtiyaçlarına yönelik binlerce ürünü tek bir çatı altında internet üzerinden satışa sunan, hemde showroom mağazaları ile müşterilerine deneme ve karşılaştırma imkanı sunan Beylikdüzü Ve Kadıköy şubelerimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.[/SIZE]

Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak Akülü Sandalye Aküsü, Yedek Parçası, Şarj Cihazi gibi birçok ürünün satışını yapmaktayız.

https://goldmedikal.com/Jel-Aku

1583_buyuk_zoom.jpg

Akü Seçeneklerimizde
26, 28, 33, 40, 50, 55, 60, 65, 70 Amper Mevcuttur.
50 Amper Akü Fiyatı =700Tl dir. Diğer Amper Fiyatları farklıdır.

Şarj Aleti Seçeneklerimizde
5 Amper. 6 Amper, 7 Amper, 8 Amper Mevcuttur.
5 Amper Fiyatı 250 Tl dir.6-7-8 Amper Fiyatları farklıdır.

ecankaya

Üye
Üye
Yedek parça satışı demişsiniz ben w205 marka üründen kullanyorum. geçenlerde kndi salaklığımdan bir kaza geçirdim sandalyeden düştüm (Bende bi sıkıntı yok. :D ) ama sandalyede sağ kolçakda sıkıntı yaşıyorum değiştirmem gerekiyor birde ayak bastığım sağ plastikde düşmenin etkisiyle hasar gördü onuda değiştirsem iyi olur. bunun yedek parçasını nerden temin edebilirim ?

Goldmedikal.com

Üye
Üye
Sayın ecankaya,

Öncelikle geçirdiğiniz kazadan dolayı geçmiş olsun.
Belirtmiş olduğunuz yedek parçaların satışını yapmaktayız detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden uzman kadromuza ulaşabilirsiniz.

Sonay

Üye
Üye
amper fiyatlarına göre fark ediyo demişsiniz de mesela kaç para fark ediyo ? bi bilgi alabilirmiyim?

ecankaya

Üye
Üye
ya iyi, güzel, hoş da bu aküler çok pahalı sgk yardımıyla alınmış bir sandalye sahibinin alması zor :confused: bence buna bir çözüm bulunması gerekir !!!

Goldmedikal.com

Üye
Üye
Engelliler.gen.tr'ye ÖZEL

Sayın ecankaya,

Bahsettiğiniz konuda haklısınız fakat söz konusu Akü olduğu için bizde müşteri memnuniyeti arttırmak amacıyla Akü satışlarında kar marjımızı düşük tutmaktayız. Firma olarak genel prensibimiz 1 kere satıp yüksek fiyata satmak yerine daha az karla uygun fiyata satıp müşterilerimizin sürekliliğini sağlamaktır.
Ama yinede Engelliler.gen.tr'ye bir ayrıcalıkta bulunmak isteriz. Yapmanız gereken, bana özel mesaj yollamak. Ben Engelliler.gen.tr kullanıcısına farklı bir indirim imkanı sunmaya çalışacağım.

ecankaya

Üye
Üye
Süüpermiş ozaman :cool:

hem engelliler.gen.tr den hemde sizden allah razı olsun ozaman :)

KenanK

Üye
Üye
Bayramdan 2 gün önce burdan jel akü aldım. Allah razı olsun ellerinden geleni yaptılar. Umarım bir daha akü için gitmem ama ziyaretlerine kesinlikle gitmeyi düşünüyorum :)

Goldmedikal.com

Üye
Üye
Sayın KenanK,

Akünüz Hayırlı Uğurlu Olsun. Çayımızı İçmeye Her Zaman Bekleriz.

Tekerlekli Sandalye