K.K.K.lığında İstihdam Edilmek Üzere Özürlü Sivil Memur Temini İçin Duyuru!

gülümse_hayata

Üye
Üye
1. Devlet Personel Başkanlığı tarafından, Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) sonuçlarına göre kamu kurum ve kuruluşlarının boş kadrolarına yerleştirme yapılmıştır.

2. Bu kapsamda; K.K.K.lığı kadrolarına yerleştirilen adayların, “2012 ÖMSS/Kura İle Özürlü Memur Yerleştirme Kılavuzu”nda belirtilen şartları taşıyıp taşımadığı ve kılavuzda ilan edilen belgelerinin uygunluğu 23-24 Ağustos 2012 tarihlerinde değerlendirme komisyonu tarafından incelenecektir. Adaylar, aşağıda belirtilen belgeler ile (Sıraya uygun olacak şekilde) yarım kapaklı pembe karton dosyaya takılı olarak 23-24 Ağustos 2012 (saat 17.00’a kadar) tarihlerinde K.K.Per.Tem.Mrk.K.lığı (Cebeci/Ankara)na müracaat edeceklerdir. Belgeler şeffaf poşetlere konulmayacaktır.

a. 1 Adet Nüfus cüzdan fotokopisi,

b. Terhis Belgesi (Erkek adaylar için),

c. İkametgâh belgesi,

ç. İş Talep Formu (Tükenmez/dolma kalemle doldurularak imzalanacak ve fotoğraf yapıştırılarak teslim edilecektir.),

d. 10 Adet vesikalık fotoğraf,

e. Diploma (Tahsil belgesi) aslı veya noter onaylı sureti,

f. Eğitimini yurt dışında tamamlamış olanlar için diploma denklik belgesinin aslı veya noter onaylı sureti,

g. Sınav sonuç belgesi,

ğ. 3 adet güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (Doldurma talimatına uygun olarak bilgisayarda büyük harfle doldurulacak, 3 suret çıktı alınarak fotoğraf yapıştırılacak ve imzalanarak teslim edilecektir.),

h. Adli sicil belgesi (Varsa mahkeme kararı/kararları ile birlikte getirilecektir.)

3. Adayların kayıt kabul faaliyetleri yapılacak ve inceleme sonucunda şartları taşıyanlar, “TSK Sağlık Yeteneği Yönetmeliği” ve “Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Raporları Hakkında Yönetmelik.” hükümlerine göre sağlık raporu almak üzere asker hastanesine sevk edilecek ve güvenlik soruşturmaları başlatılacaktır.

4. Müracaat için son tarih 24 Ağustos 2012 saat 17.00’dır. Bu tarihe kadar müracaat etmeyen adaylar haklarını kaybedecektir.

5. Duyuru ilanen tebliğ niteliğindedir. Adaylara ayrıca yazılı tebligat gönderilmeyecektir.

TIKLAYINIZ

erolktl

Üye
Üye
allah kolaylık versin orduya girmek zor olduğu için bilerek yazmadım ben ama girenler normal memurlardan daha fazla maaş alıyor bunu biliyorum

esat66

Üye
Üye
ben konuyu tam anlayamadım atananlardan istenilen belgeler mi bunlar yoksa ömss puanıyla ataması yapılamıyanların başvurabileceği bi durum muı bu acaba yani herkes başvurabilirmi acele cevap bu arada herkese iyi bayramlar

YassaX

Üye
Üye
esat66 bey ; 11 - 20 Temmuz 2012 tarihleri arasında ÖMSS - 2012 /1 Tercihlerinde bulunup ; 9 Ağustos 2012 Tarihinde açıklanan ÖMSS - 2012/1 Yerleştirme Sonuçlarına göre ; K.K.K.lığının herhangi bir Engelli Kadrosuna Ataması olan yani K.K.K.lığını Kazanan Engelli Kardeşlerimizden istenen Evrakları kastediyor ... ÖMSS Puanıyla Herhangi bir Kontenjana Yerleştirmesi yapılmayan Engelli Kardeşlerimiz, yani hiç bir kuruma yerleşemeyen Adayların Başvuru yapması diye bir durum yok ...

Açıklamalar şu yönde ; Ekim - 2012 Tarihinde ; Boş Kalan 2.492 Ortaöğretim - Ön Lisans - Lisans Kontenjanları için Ek Atama Yapılacağı Yönünde . Gelişmeler ve Açıklamalar oldukça ; siteden Duyuruları yapılacaktır .

Saygılar ...

esat66

Üye
Üye
Teşekkürler

Tekerlekli Sandalye