Kadınların Kalbine Giden Yol

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Evet arkadaşlar uzun süredir "engelsiz geyik" kategorisinde aktif olamıyorum. Yokluğumu aratmayacak bir geri dönüşle merhaba demenin uygun olduğunu düşünerek bomba gibi bir konu açmaya karar verdim....

Konu: Kadınların kalbine giden yol...

Konu içerisinde aranılacak cevap, kadınların kalbine giden yolun nereden geçtiğidir.

kalbegidenyol.JPG

Başlıyoruz:

Kadınların kalbine giden yol nereden geçer?

1: Erkeğin cüzdanından

2: Erkek tarafından söylenen güzel sözlerden

3: Çok sıfırlı pırlantalardan

4: Şımartılmak, eğlendirilmek ve bilimum neşe veren şeylerden

5: Miğde, böbrek, dalak gibi bilimum organlardan

6: Fikrim yok (artı parantez deli gibi verilecek cevapları bekliyorum.)

Not: Aklıma gelen şıklar bunlar. Her ne kadar soruyu soran ben olsamda cevabı bende bilmiyorum. Bu şıklar yada daha yaratıcı gerçekci öneri ve tecrübelerinizi yazmanız takriben 35 milyon erkek milleti için hayati önem taşımaktadır...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hacı kusura bakma ama çok düşük bir performans sergilemişsin. :) Senden daha yaratıcı şıklar beklerdim. Siteden uzak kaldığın için formdan düşmüş olmalısın. Şimdi vaktim yok ama ilk fırsatta fikrimi yazacağım. :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Düş Gezgini,

Sayın yöneticimin yorumu belki seni biraz cesaretlendirir farklı şıklar yazman konusunda :) ama HOŞGELDİN arkadaşım seni aramızda görmek gerçekten çok güzel :)

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Yettim gari... :)

Performansımın düşük olduğunu iddia eden arkadaşlar şunu gözden kaçırıyorlar sanırım. Bu kategori altında yapılan paylaşımlar "geyik" amaçlı yapılıyor. Hani bazı dizilerde alt yazı geçerya "bu dizideki olayların gerçekle bir ilişkisi yoktur." diye. İşte burdaki yazılarında gerçekle bire bir ilişkisi yok. Amaç stres atmak geyik yapmak. Tabi her şakada bir gerçeklik payı olduğunuzda söylemekte fayda var. :) (hadi çıkın işin içinden.)

Ha şu eleştiri yapılabilir geyip yaparken daha yaratıcı seçenekler sunabilirdin. Bak buna itiraz etmem. :)
Hazır sırası gelmişken konuya bayan üyelerin yorum yazması daha bi anlamlı olur zannımca.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Düş Gezgini,

Kadınların Kalbine Giden Yol diye bir yol var mıdır acaba ? Bir yol olsa bile kadın denen varlık öylesine karmaşıktır ki labirent bile daha basit kalır inan çıkışı bulursun bir şekilde kaybolsan da :) ama konu kadın olunca Çin Seddi bile kısa kalır bence :) kadından kadına fark göstermekle birlikte sevgili arkadaşım bence kadının kalbine giden yolun en kestirmesini karşısına çıkacak erkek bulmalı :)

İlle de bir şık yazmam gerekiyorsa beyin desem? kabul eder misin ? ama öyle bol sıvılı olanından değil de içindeki IQ seviyesi normalin üstünde olandan olsun mümkünse ...evet ya bana göre bir kadının kalbine giden yol erkeğin beyninden geçer ya da zekasından :) zeki bir erkek o kadının gönlünü fetheder gibi geliyor her ne kadar işi zorsa da bir şekilde başarır en azından denemeye değer...

sinandeniz

Üye
Üye
kadınların kalbinede ve tüm yollarına giden yol bayenlerin cüzdan başka hikaye çıkmaz sokak ama cizdan şişikse kadının kalbinin cücüne kadar gidersin :)

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Hertürlü fikre (özelliklede bayanlardan gelenlere) açığız tabiki. :)
Demekki neymiş kadınların kalbine giden yol erkeğin cüzdanından değil beyninden geçiyormuş. Başka şıklara bakalım :)

Fulya

Üye
Üye
bir bayan olarak yorum yapıyım kendimce bir erkeği sevsem heralda önemli olan şeyler

en başta tabiki gerçekten sevmesi
gülümsemesi neşeli olması
sahiplenmesi ve saygı duyması
temiz olması. (bu benden de kaynaklanabilir titiz biriyim. heryerde yemek yemem vs vs :D )

şuan aklıma gelenler... ama böyle birini dahi bulamadım :D

antohan

Üye
Üye
benimi tarif ettin sanki. :)

Tekerlekli Sandalye