Kamu Hastanelerine Atananların Durumu Ne oldu?

ezel2102

Üye
Üye
Arkadaşlar Ankarayı arıyorum ama tam olarak bir cevap veren yok. Kayseri sağlık il müdürlüğünü arıyorum net cevap veren yok. Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen paylaşalım

ezel2102

Üye
Üye
Bugün Ankarayı aradım hala 15 gün sürer diyorlar. Bu ne bitmez 15 günmüş ya. Hala komisyonda diyorlar oy oy beklemekten yoruldum ya

marcus_oredius

Üye
Üye
15 gün burada ile orada farklı kardeşim kutuplarda olsak 15 yıla tekabül eder sabır edelim.

Shindher

Üye
Üye
Ben dün aradım ismimi sordular. Sonra evraklarımın imzada olduğunu söylediler. Tebligatın ne zaman geleceğini sordum. Evraklar imzadan çktıktan sonra bulunduğunuz ilin il sağlık müdürlüğü tebligatı yapacak dediler. Gün vermediler ama herhalde 10 günü bulur tahminimce.

marcus_oredius

Üye
Üye
şimdi önce atandığınız ilin valiliğine gidip ordan imzalanacak sonra kurumunuza üst yazı ile gidecek. bu zaman alan bir işlem. hayırlı olsun umarım en yakın zamanda işbaşı yaparsınız.

Shindher

Üye
Üye
Arkadaşlar bugün istanbul il sağlık müdürlüğünü aradım. Son durum ne oldu diye sordum. Türkiye halk sağlığı kurumu belli olmuş yavaş yavaş evraklar gönderiliyomuş. Türkiye kamu hastaneleri kurumuda bu aralar sonuçlanacakmış, onlarda biizmgibi bekliyorlarmış ama bugünlerde onlarda tamamolur dediler. Merak etmeyin hem telefon hemde posta yoluyla ulaşacağız atanan herkese dediler.

faruks63

Üye
Üye
Arkadaşlar önümüzdeki hafta Perşembe günü sisteme atamalar i Çksy düşecek ßu kesin bir bilgidir..

ezel2102

Üye
Üye
AÇIKLAMA

"Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmelik" hükümleri çerçevesinde ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılan merkezi yerleştirme sonuçlarına göre Kurumumuzun taşra teşkilatı kadrolarına yerleştirmesi yapılanlardan 15 Ağustos - 06 Eylül tarihleri arasında atamaya esas evraklar İl Sağlık Müdürlüklerine teslim edilmişti;

Ancak 10 Eylül 2012 tarihi itibariyle gelen evrakların incelenmesi neticesinde evraklarını teslim etmeyen sayılarının yüksek olduğu tespit edilmiştir. Evraklarını teslim etmeyen adayların genelde görme ve işitme özürlü adaylar olması dolayısıyla, Kurumumuz olarak bu adayların elektronik yoldan (ÖSYM sınav sonuç açıklama ekranı) yerleştirme sonuçlarına ulaşamaması ihtimali de göz önünde bulundurularak, engelli adaylarımızın mağduriyet yaşamaması için adaylara tek tek aranarak ulaşılmış ve yerleşen adayların evrak teslim süresi 28/09/2012 tarihine kadar uzatılmıştır.

Bu çerçevede Kurumumuza yerleşip evraklarını teslim eden 1594 engelli adayın atamaya esas evrakları anılan Yönetmelik çerçevesinde oluşturulan Komisyon tarafından tek tek incelenmesi ve eksik evrakların tamamlatılması süreci devam etmekte olup evrakları tamamlayan adayların atamaları Ekim ayının 2. haftası itibari ile tamamlanacaktır.
Bilgilerinize arz ederiz.
Sağlık Bakanlığı
Basın Müşavirliği

ezel2102

Üye
Üye
inşallah bu bekleyiş gelecek hafta sona erecek :) bu açıklamaya göre

ezel2102

Üye
Üye
faruks63 bu bilgiyi nerden aldın? kesin diyorsun ve bugünde açıklama yaptılar inşallah dediğin gibi olurda bu bekleyiş artık sona erer :)

by_handsome25

Üye
Üye
ins sabırsızlıkla bekleyışııcındeyız tüm engellikardeşlerımıze hyırlı olması temennısı ıle ....

Shindher

Üye
Üye
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ZİMMET SORGULAMA EKRANI : http://sbu2.saglik.gov.tr/zimmetdurumu/

Arkadaşlar dün il sağlık müdürlüğüne gittim hemen yer tespiti yapıldı ve göreve başlayacağım yer belirlendi, direk başlayacağım hastaneye gittim ve göreve başladım. İsimleri yukarıdaki linkte sisteme düşen arkadaşlar il sağlık müdürlüğüne giderek yer tespiti yaptırıp işe başlayabilirler. Tebligat beklemeye gerek yok. Bu arada evinize en yakın açık kadrosu olan hastanneye atama yapıyorlarlar, bu da güzel bir şans.

merzifonlu

Üye
Üye
Arkadaşımın ismi sisteme düştü ama tebligatı gelmedi. İşin tuhafı, Denizli İl Sağlık Müdürlüğüne telefonla ulaşılamıyor, sürekli meşgul çalıyor. Bakanlığı anladım da, Denizli İl Sağlık Müdürlüğü nasıl bu kadar meşgul olabilir onu anlayamadım. Bu tebligat ne zaman gelir, fikri olan var mı?

merzifonlu

Üye
Üye
Arkadaşımın ismi sisteme düştü ama tebligatı gelmedi. İşin tuhafı, Denizli İl Sağlık Müdürlüğüne telefonla ulaşılamıyor, sürekli meşgul çalıyor. Bakanlığı anladım da, Denizli İl Sağlık Müdürlüğü nasıl bu kadar meşgul olabilir onu anlayamadım. Bu tebligat ne zaman gelir, fikri olan var mı?

Kendi soruma kendim yanıt vereyim: Arkadaşım Denizli İl Sağlık Müdürlüğüne sonunda ulaşabilmiş. Ona tebligatın gelmesinin 2 ayı bulabileceğini ve istediği an gelip başlayabileceğini söylemişler. Kısacası Kamu Hastaneleri Kurumuna atanan arkadaşların tebligatı beklemelerine gerek yok. Derhal işe başlayabilirler.

ezel2102

Üye
Üye
merzifonlu kardeş bu bilgiyi nerden aldın. biz aylardır boşu boşuna mı tebligat bekliyoruz yani? böyle bir şey olsa il sağlık müdürlüğü gelin başlayın demesi gerekmiyor mu sence?

merzifonlu

Üye
Üye
Çoğu İl Müdürlüğüne Bakanlık yazıları ulaşmamış durumda. Ancak bazı İl Müdürlükleri insiyatif alıyorlar ve yazıyı Bakanlıktan fax ile alıp, memuru başlatıyorlar. Elbetteki İl Müdürlüklerine yazı ulaşmadan, İl Müdürlükleri sizleri arayamazlar. Kimi arayacaklarını bilmiyorlar ki. En sağlıklı bilgiyi atandığınız İl'in İl Sağlık Müdürlüğü verebilir. Denizli ve Kayseri bu söylediğim şekilde davranmışlar mesela.

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar çkys denilen durum şudur :

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ZİMMET SORGULAMA EKRANIDIR aynı zamanda
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONELİ GİRİŞ BİLGİLERİ Yer alır … Şu anda ; bu ekrana T.C Kimlik Numaranızı girdiğinizde; “ Bu T.C Numarasına Ait Bir Personel Bulunamadı “ diyecektir…

LİNKİ : KİŞİ ZİMMET SORGULAMA

Eğer ki ; Ankara Merkezde Atama Komisyonunca Uygun görülen Adaylar sistemde yer alacaktır … Oda şu şekilde görünecektir … Diyelim ki 20 Nisan 2013 Tarihinde T.C Kimlik Numaranızı Zimmet Sorgulama Ekranına girdiniz ve bilgileriniz sisteme düştü ise :

ÖRNEK : “”” HOŞGELDİNİZ hlldr hlldr ( İsim Soyad )

ANA GÖREV YERİ VE ÜNVANI : İSTANBUL BEŞİKTAŞ TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ – MEMUR

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ”””

Saygılar …

YassaX …

kelebek78

Üye
Üye
arkadaşlar bir cevap alamadım bir türlü diyanete atandım belli zaman sonra kamu hastanesine geçmek istesek oluyormu lütfen cevap tşk

Tekerlekli Sandalye