Kansere Kesin Cözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sam1

Üye
Üye
Selam Kardeslerim,Artik konusmanin zamani geldi diye düsünüyorum,
kime yardim etmeye calistimsa,Herkes Ticari sandi,onlardan Para falan Istenmedigi halde.Su bu Kesindir ,
Kanserin Her Türü , ve Tümörlerin Her Türüne zahmetsiz,Sagliginiz bozulmadan ,bir organiniz alinmadan,
Kurtulmak Mümkün,
kimi hemen sen Cerrahimisin,sen Doktormusun diye Söylentilerde bulundu,
ben artik Anlatmaktan yoruldum,
Size sunu soruyorum,Hangi Hastane veya Hangi Doktor size Tam Garantie veriyor ? Hicbiri ,neden?
cünkü sizin hic sansiniz yok ondan, chemo falan bunlar ya tutar ya tutmaz, yani Spor Toto gibi.

Ben size Tam Tamina Iyileseceginize Garantie veriyorum,
Varmi birisi denemek isteyen.
Kardeslerim Saka bir yana bu bir gercektir,
benim Babam son evrede ve akcigerkanseriydi ve su an hicbirseyi yok,
daha evvel chemo bile fayda göstermedi,
cevremde okadar kanser olan insan varki,Tam sifa buldu,kökünden yok ediyor, ,kanseri önce durduyor ve sonra
ufalta ufalta yok ediyor,buna kendiniz sahit olacaksiniz, yapsaya birisi bunu chemosuz ve tek bir bitkiyle,
sasarim zaten, Bu kardeslerim Tekbir Bitkidir Baska hicbir bitkiye ihtiyaci yoktur, okadar kuvvetliki,
Kendinizin hasta olmaniz bile güc olacak,Kimseyi yanlis yola falan sürmek istemem herkes tercihini kendi yapsin,
bu bitkinin daha okadar özelliklerivarki anlatmakla bitmez.halsiz insanlari derman deposu yapar,ve fisek gibi olurlar.
kani inceltir ve inceltmekla kalmaz,devamli ince kalir,ve bu yüzden kalpkirizi ve felc olma riski sifir sayilir,
trombose yapmaz, colesterin cikmaz,sekeri düzeltir,mantar hastaliklarini yok eder,mide hastaliklarini yok eder,
bagirsak hastaliklarini yok eder.eklem agrilari tarihe karisir,romatizma silinir gider,yasli dede bu bitki ile 30 luk delikanli
olur,
cinsel gücü asiri derecede yükseltir. spermlerde hata varsa onarir ve cocuk olmamasi neden ortadan kalkar.mide
kanseri yok eder, bagirsak kanseri yok eder.meme kanserini amaliyat olmadan yok eder ve kadincigaz gögsünden
kayip olmaz. ben kendim tam dört aydan beri kullaniyorum.
anlatmam gercekten güc.ben devamli gececiydim ve gece saat 3 ile 4 arasi uyku ile savasiyordum,ve simdi ise
saat sabah 6 oluyor ve daha calisasim geliyor,enerji tam bir enerji deposu olursunuz,ve günden güne gücünüz artar,ben tam dört aydan beri hicbir agri kesici kullanmadim,normalde ibuprofen kullanirdim iki tane 800mg liklardan.
bu bitkiyi icmeye baslaginiz zaman agrimayan yerleniz agrir,ve bu su demektirki,orada hata var ,bu beliniz olur ,
kalbiniz olur,mideniz her nerde olursa olsun,korkmayin,benim esimin tam ik hafta agrimayan kalbi agridi,ne yalan
söyliyeyim bende korkmadim degil ama gecti,
dudaginda ucuk normalde ilac ile iki haftada zor gidiyordu,cayi icerken 3 günde yok oldu, vucuttaki bütün mikroplari
öldürüyor,disari atiyor,
ve akyuvarlari asiri fazlalikla üretiyor ve hic bitmiyor,ve vucunuz devamli virus ile savasta,aldiginiz nefesi bile yüzde
altmis temizliyor size temiz oksijen veriyor.girdiginiz mekanda herkes hasta diyelim,girin korkmayin,nefes ile aldiginiz
mikroplari o an kiriyor,ve yerlesmek isteyen viruslari hastalik yapmaya baslamadan yok ediyor,.
siz bu bitkiyi kullanmadan önce doktora gidin ve idrarinizi ölctürn,icinde ne kadar zegir var ,kansere veya
tümörlere yol acacak,ve 4 hafta sonra gidin tertemiz idrarda hicbir sey yoktur,deneyin,
bu sürec icinde büyük ve ufak Tuvaleiniz,haddinden fazla asiri koku yapar,bu demektirki zehirleri atiyorsunuz,.
yani gercekten her yolu denemis bir insan doktorundan bitkisine kadar ve care bulamis,gelsin görsün son denemesi
olacak ve care bulacak, ben söyledim bunu ticaretini yapmiyorum,Türkmilletimiz ölüyör ve de kanserden,bu bitkiyi siz
1500 dolara verseniz bulamazsiniz,sadece zenginlere satilmakta,Dubai,Arabistan,America. Satiyorlar
vucudunuzun direnci en yüksek seviyede Calisir.

Artik kimseye Aman kullan falan demem .iyilesmek ve Tam kurtulmak istiyorsa kullansin, Herkesin Tercihi ve faydasi kendisi,
Allah emanet olun,
Emalim : sam1@live.de

secoo32

Üye
Üye
Selam Aleyküm Allah herkezin sifasini versin.
Ben Bitkiyi gidip kendim Aldim.Alali iki gün oldu bitki hakkinda simdi yorum yapamiycam ama ilerde mutlaka yapacagim.
Satan kisiye güvenim sonsuz Hic kimsenin süphesi olmasin.Dürüst bir kisi.Allah herkezin yardimcisi olsun:

HacıEmre

Üye
Üye
arkadaşım ticaretini yapmıyosan madem insanlara fayda sağlamak istiyorsun ne bitkisiymiş söle içelim lafı dolandırmaya gerek yok

sam1

Üye
Üye
arkadaşım ticaretini yapmıyosan madem insanlara fayda sağlamak istiyorsun ne bitkisiymiş söle içelim lafı dolandırmaya gerek yok

Selam Haci emre kardes. Yazmistim bitki tek bir bitkidir ve bitkinin adi cinsi yok bana vermediler, bana Avustralyadan Alman Arkasim gönderiyor, Burad Alman Polisiydi zengin Kadini Bulunca Polisligi birakip Oraya göc etti ve oranin Milleti oldu,
ve konusmamizda Babamin Hastaligi cikti ortaya ve bunu üzerine o burada buna care var dedi,ben hadi ordan falan dedim, Babama benim chemo bile fayda etmiyor birtek bitkimi fayda edecek diye yorumda bulundum, oda ben sana göndereyim sende gör dedi,
vede allah sükürler olsun gördük. Abi ben bunub Ticaretini yapmiyorum aldigim gib su an veriyorum Milletimiz iyi olsun diye, cogu insanlar ön ödeme yapmadan gönderdim ve tam su an 3000 Euro zarardayim,ben zengin bir insan degilim sadec calisiyorum ve aileme ve cocuguma bakiyorum, Ama size garantie ediyorum bu ürünü ve Arkasindayim,bunu kullanmadan gücünü size sabaha kadar anlatsam inanmazsiniz.alan ikinci kez israrla istiyor benden.hepsi mail yoluyla ve telefonla oluyor.
isterseniz telefonunuzu verin ben size tam olarak izah edeyim.
Benim Telefonum 004929229278023
Cep Telefonum 004917650665065

siz beni Caldirin ben sizi geri ararim ,cep olmasin lütfen . Saygilar

HacıEmre

Üye
Üye
Fiyatı ne kadar ölçüsü nedir kısaca tarif etseniz size zahmet annemin beyin tümörü varda ve bi kaç akrabam göğüs kanseri benim çok ihtiyacım var açıkcası ve ilacın isminide söyleseniz belki bende getirtebilirim teşekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kansere kesin çözüm çok çok iddialı bir kelime. Kişisel olarak bitkisel tedavilerin yararlı olduğuna inansamda bu konuda çok fazla suistimallerin olduğunuda biliyorum. Ek olarak bu ve buna benzer tüm bitkisel ürünler kesinlikle DR kontrolunde kullanılmalıdır. Örnekse, ısırgan otu kansere iyi gelir ama kemoterapi gören bir hastaya kesinlikle ısırgan otu yada tohumu verilmemeli. Bunun nedeni kemoterapide hücre ölümü sağlanır ısırgan otu yada tohumu ise tam tersine hüçre yenilemesini sağlar ve tedaviyi sekteye uğratır.

Söz konusu bitkinin adı sanı, resmi bir web sitesi olmaması nedeniyle ve yukarda yazdığım gerekcelerle istemeyerekte olsa konuyu kapatmak zorundayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye