Kentsel dönüşüm nedeniyle kesilen bakım maaşı?

ramazan çankaya

Üye
Üye
Evde bakım ve 2022 maaşımız kedildi yeniden başvuru yapıldı,dün sosyal hizmetlerden gelmişler kesilmesinin nedeni ise! kendi evimizi kentsel dönüşüm için mütehitle anlaşma yaptık kat karşılığı,evimiz yıkıldı bizde kiraya gittik ,adres değişikliği bildirmememiz,ayrıca anlaşmadaki 5 tane daire daha inşaat yeni başladığı halde bizim üzerimizde görünmeye başlanmış tapuda,sizce yeniden evde bakım parası bağlanırmı,ayrıca bağlanırsa kesilen maaşın verilmeyen aylarıda hepsi toplu halde geri maaşı alabilirmiyiz...

TURKCELL T50 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Adres değişikliğini bildirmeniz gerekirdi. Burada bir bilmeyerek bir hata yapmışsınız. Bu durumu uygun bir dille anlatırsanız maaşınızın yeniden bağlanmaması için bir neden yok. Fakat diğer 5 dairenin "yanlışlıklada" olsa üzerinize görünmesi durumu işleri sora sokar. Bu durumu bir şekilde çözmeniz gerekir.

R

rahim

Guest
Adres değişikliğini bildirmeniz gerekirdi. Burada bir bilmeyerek bir hata yapmışsınız. Bu durumu uygun bir dille anlatırsanız maaşınızın yeniden bağlanmaması için bir neden yok. Fakat diğer 5 dairenin "yanlışlıklada" olsa üzerinize görünmesi durumu işleri sora sokar. Bu durumu bir şekilde çözmeniz gerekir.

Halil bey 5 daire yanlışlıkla demiyor ki daha inşaat halindeyken üzerimizde gözükügor diyor.birde o kişiye 5 tane dairemi vermiş .

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani şuanda inşaat halinde olan 5 daire sorun teşkil eder mi bilemiyorum ama ben 5 dairenin maddi olarak miktarını göz önüne alınca bakım maaşını almakta zorlanacağınızı düşünüyorum, adres degişikliginden kesildiyse siz gidip yeni adresi bildirip şuanda üzerinize görünen 5 dairenin size getirisi olmadığını ve ilerde kiraya verilmesi suretiyle size gelir getirmesi durumunda kuruma bildireceğinizi söyleyin şimdilik bağlanma olasılıga azda olsa var ama ilerde illaki sorun çıkar

Tekerlekli Sandalye