Kesilen 2022 Maaşında Geriye Dönük Ödeme Yapılıyor mu?

Bana bu konu hakkında yardımcı olup bilgilerinizi paylaşırsaniz çok mutlu olurum..

Ben 2014 yilindan bu yana engelli aylığı aliyordum.bulunmus olduğum ilçeden ayrıldım ve başka bir ilçeye tasindim.Adres bildirimi yapmam gerektiğini bilmiyordum ve maaşımi çekmeme bir hafta kala e devleten baktigimda aynen şu yazıyordu ilçe sınırları dışına ciktiginiz cikmanizdan dolayı maasiniz reddedildi/Fesedildi yazıyordu ve bana 64 TL yaptırmışlardı.

Şimdi yeni tasidigim ilcedede maasimin kabul edildiğini öğrendim.

Öğrenmek istediğim şu:.*
Adres değişikliğinden dolayı bana geriye dönük ödenmeyen maaş larimda geri verilir mi?yoksa sadece duruldugu tarihten sonrami bana ödeme yapılır. Bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

[MENTION=21336]ruzgar81[/MENTION]
İl/İlçe değişikliklerinde vaktinde bildirim yapılmamasından dolayı sizede bildirildiği gibi maaş kesiliyor. Bildirim sonrası gerekli inceleme yapılıp muhtaçlığın devam ettiği kanısına varılması halinde maaş yine onaylandığı tarihten itibaren tekrar başlatılacak ve takip eden ilk ödeme döneminde ödenecek. Bu arada yani kesildiği tarih ve onaylandığı tarih arasındaki geçen süredeki miktarı alanda oluyor alamayanda buna net birşey söylemek zor zira kurumun bu konuda birazda insiyatifi söz konusudur.

Geri