Kesilen 2022 maaşının yeniden bağlanacağı doğrumu?

yunus bozan

Üye
Üye
merhaba sevgili arkadaşlarım vede dostlarım oncelikle siz degerli dostlarıma benden kocaman bir selam olsun.. bu başlık altında hepimizi ilgilendiren bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum şimdi konumuz tabikide 2022 maaşıyla ilgili bizim buralarda bir dedikodu almış başını gidiyor 2 günden beri hani bilirsiniz gelir tespiti konusunda kişi başı gelir aşılıyor ise 2022 maaşı kesiliyorduya şimdi o düzenek devlet tarafından kalkacakmış yani devlet şoyle demiş kesilen 2022 maasları geriye odenecek engelliler sıkıntı çekiyormuş ve 2022 maasını engelliler kendisine harcasın diye devlet bunu uygun gormüş.. bu dedikoduyu ilk çıkartan veya ilk duyduğumuz kişi benim teyzem birde diyorki televizyonda gordüm şahsen ben pek teyzeme inanamadım yaşlıdır diye halisilasyon gormüştür diye yorumladım taki annemin bana bizim burdaki eczanenin anneme soylemesine kadar yani konuyu birazdaha acacak olursam babam felçli 100 de 90 engelli annem emekli oldu diye kestiler 3 ay once tabiki babam sıkıntı çekmeye basladı kendince ve babamıda bizim buralar çok sever bugün anneme eczane demişki teyze amcaya soyle haberiniz olsun kesilen aylıklar geri verilecek diye bu arada bende engelliyim ama benim aylığım kesilmedi sadece babamın gitti yani dostlar durum bundan ibaret sizce bu konunun aslı astarı nedir ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yok yunus tamamen söylentiden ibaret. Bunun için kanun teklifi lazım. Önceden bu yönde verilen kaç kanun teklifi oldu ama kabul edilmedi. Şimdi olsa emin ol ilk önce biz duyar ve duyururduk.

Tekerlekli Sandalye