Kira yardımı

Poyraz_7485

Üye
Üye
%52 engelli raporum var herhangi bir gelirim yok 2022 başvurdum onaylandı.sydv başvuru yapsam kira yardımı alabilirmiyim miktarı nedir bilgisi olan kişiler yardımcı olabilirmi teşekkürler...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ne kadar yardım yapıldığını bilmiyorum ama nakdi yardım yapılıyor. Başvurup şansınızı deneyiniz.

Poyraz_7485

Üye
Üye
onayşandığında sonucu ve miktarı burada paylaşırsanız arkadaşlarda bilgi sahibi olmuş olur. tskler

Şubat ayının 9 da mütevelli heyeti toplanacakmış o Zaman belli olur kira yardımı alan kimse yokmu yardım miktarı veya her aymı ödeniyor 3 ayda birmi ödeniyor bizi bilgilendirecek...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Merhaba ihtiyaç sahibi ve evi olmayan ailenin barınma ihtiyacını karşılamak için asgari ücretin yüzde 50’sine kadar kira yardımı yapılacak diye bir duyum almıştım fakat bu hangi kriterlere göre veriliyor yada sorduğunuz gibi aylıkmı yoksa 3 aylıkmı bilemiyorum ama kira her ay ödenceği için 3 aylık olacağına pek ihtimal vermiyorum. Umarım biran önce sonuçlanır ve bizimle paylaşırsınız.

Poyraz_7485

Üye
Üye
Benim 2022 maaşı dışında hiçbir gelirim yok %52 engelli raporum var başvuru yaptım ama mütevelli heyeti kira yardımı için onay vermedi...

Tekerlekli Sandalye