Kiraz'da Evi Yanan Engelli Vatandaş yardım Bekliyor

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
kiraz-da-evi-yanan-engelli-vatandasyardim-bekliyor.jpg

Geçtiğimiz günlerde Kiraz'da evi yanan engelli vatandaş "3 Aralık Dünya Engelliler Günü"nü üzüntü ile geçirdi.

Evi yanan, eşi ve iki çocuğu ile ortada kalan engelli vatandaş ilgililerden yardım beklerken, umumi tuvalet bekleyerek ekmeğini kazanan Nedim Özkul; "Zor durumdayız" dedi.

Evi yandığı günden beri hiçbir yetkilinin kendilerine geçmiş olsun demeye gelmediklerini belirten Nedim Özkul; "Çok zor durumdayız. Kızım İlköğretim Okulu 5. sınıf öğrencisi.. Benim durumum ortada.. Büyüklerimden ve yardımsever vatandaşlardan bize yardım elini uzatmalarını, bilhassa bu kış gününde yağışlı ve soğuk havada değil evimiz, üzerimize giyecek ikinci bir kıyafetimiz bile yok. Duyarlı ve yardımsever vatandaşlarımızın bu kötü günümüzde bize sahip çıkacaklarına inanıyorum. Allah kimseye bizim yaşadıklarımızı yaşatmasın.

Eşim Nesrin Özkul adına Kiraz Ziraat Bankası şubesindeki 50543871-5001 nolu hesabımıza her türlü yardımlarınızı bekliyoruz. Bu konu ile ilgili yakından ilgilenen yardımsever vatandaşlara şimdiden teşekkür ederiz" dedi.

beyazgazete

Tekerlekli Sandalye