kırtasiye yardımı kayıtları sydv alınmaya başlandı

mert

Üye
Üye
okula giden çocugu olan arkadaşlar baglı bulundugunuz sydv tarafında kırtasiye yardım müracatları başlamıştır bilginize

D

diyar02

Guest
okula giden çocugu olan arkadaşlar baglı bulundugunuz sydv tarafında kırtasiye yardım müracatları başlamıştır bilginize
Sydv yi aradık sorduk öyle bi başvuru yok bize yazı gelmedi diyorlar.sen nerden öğrendin.eğer kesin değilse milleti boşa yanıltma

İsen Buga

Üye
Üye
Aslında ağustos sonunda öğrenci velilerine mesaj geldi. Velisi olduğum çocuğuma... işin aslı bu değil, aslında duyarlı bir öğretmen tüm velilere toplu mesaj attı. Sanırım vicdanen attı. ilgilenen olursa diye....
Niye bize gelmedi diyen üyeler olacak : hem üye haklı hem de öğretmenler, özel mesaj atması yasak. Bilgilendirme mesajı da olsa bile... Bize gelen mesaj whatsapp veli grubunda öğretmenın attığı mesaj oluyor.....
E devlet kısmına gelince haberim yok benimde. Sadece doğru mu diye milli eğitim bakanlığı istesine girdim baktım ve doğruymuş...
Şartlar var: o kadar şartlar yazılmış ki okumaya değer görmedim...
diğer arada bir sürü aktiviteler var: örneğin 5 sınıf öğrencilerine LCWAİKİKİ burs veriyor.. şartlar nedir okumadım. İlgimi çekmiyor.. bir sürü burslarda var. Devlet okulda okuyanlardan başlarsınız özel okula kadar...

mert

Üye
Üye
Sydv yi aradık sorduk öyle bi başvuru yok bize yazı gelmedi diyorlar.sen nerden öğrendin.eğer kesin değilse milleti boşa yanıltma
Kardeşim neden yalan konuşayım ki dün gittim eğitim meterjali kayıtları alındı e devletten atayım sana istersen ekran görüntüleri ni

mt_44

Üye
Üye
Kardeşim neden yalan konuşayım ki dün gittim eğitim meterjali kayıtları alındı e devletten atayım sana istersen ekran görüntüleri ni

Size zahmet ekran atın bizde başvuralım ve bu dediğiniz yardım ilk ve ortaokula giden çocuklar için mi teşekkürler
Ayrıca evde bakım ve şartlı nakit yardımı alan biri bu yardıma da başvurabilir mi

mert

Üye
Üye
Ekran görüntüsünü attım
Size zahmet ekran atın bizde başvuralım ve bu dediğiniz yardım ilk ve ortaokula giden çocuklar için mi teşekkürler

Ayrıca evde bakım ve şartlı nakit yardımı alan biri bu yardıma da başvurabilir mi

Ekran görüntülerini attım ustam bakabilirsin 4 tane okuyan çocuğuma

Ekli dosyalar

• IMG_20220908_212805.jpg
    IMG_20220908_212805.jpg
    516.1 KB · Görüntüleme: 246

mert

Üye
Üye

Aynen basvurabilirsin
E,devlerten başvur yapılmıyor mu
E devletten abuk sabuk sorular var kabul olacagini sanmıyorum yine şansınızı deneyin derim en garantisi sydv başvuru yapmak daha iyi bence kardeşim

Özge52

Üye
Üye
Aynen basvurabilirsin

E devletten abuk sabuk sorular var kabul olacagini sanmıyorum yine şansınızı deneyin derim en garantisi sydv başvuru yapmak daha iyi bence kardeşim
Bu yardım senede 2 kere veriliyor ilki okul açılınca diğeri ise 15 tatilinden sonra bu yardım hep vardı zaten

Elif altin

Üye
Üye
sansınızı bir deyin derim kardeşim ben bizzat sydv başvuru yaptım zaten girişte bir bayan tc isim kayıtı alıyordu
Ödemeleri nasıl oluyor acaba kardeşim yapmis onaylanmış sanirim ama nasıl alınacağına dair biseu yok

mt_44

Üye
Üye
Ödemeleri nasıl oluyor acaba kardeşim yapmis onaylanmış sanirim ama nasıl alınacağına dair biseu yok
Benim henüz sonuçlanmadı e devletten sosyal yardım başvuru hizmeti ile yaptım süreç devam ediyor . @mert abimiz direk sosyal yardımlaşmaya gidip başvurmuş daha erken sonuçlanır diye düşünüyorum

veli 1500

Üye
Üye
Ya ayın 30 da başvurduk süreç devam ediyor diyor

veli 1500

Üye
Üye
E devlet yapılıyor arkadaşım sayğılar

nasip

Üye
Üye
link yokmu e devlet lınkı