Kitap okumayı sever misiniz?

birvideo

Üye
Üye
Forumda kitapkolikler varsa tanışmak isterim. Yazmış olduğum 4 adet kitap var. İlk kitabım bir nebze engellilerin yaşadığı psikolojik zorlukları, insanların davranışlarının onları yalnızlığa sürüklemesi gibi durumları roman niteliğinde aktardım fakat sadece engelliler için geçerli değil, herkes için oluşan durumları belirttim. Bilginiz olması açısından kitapları paylaşıyorum: Kitaplar

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
@birvideo

Selam,

Siteye hoşgeldiniz.

Kitapkolik değilim malesef ama ilgimi çeken konularda bilgilenmek için okuduğum oluyor.

Okuyan herkese iyi okumalar dilerim.

freza

Üye
Üye
Ben bir psikologum ve hastalarıma daha iyi yardımcı olabilmek için sürekli yeni yaklaşımlar araştırıyorum. https://el-kitap.org adresindeki psikoloji ve kişisel gelişim kitapları, bu alandaki bilgimi genişletmemde büyük bir yardımcı oldu. Bu kaynaklar sayesinde, danışanlarıma daha etkili terapi yöntemleri sunabiliyor ve onların yaşam kalitelerini iyileştirmek için yeni teknikler uygulayabiliyorum.

freza

Üye
Üye
Если на форуме есть книгоголики, хотелось бы с ними познакомиться. Я написал 4 книги. В своей первой книге я описал психологические трудности, с которыми сталкиваются люди с ограниченными возможностями, и такие ситуации, как поведение людей, приводящее их к одиночеству, как роман, но я также заявил, что эти ситуации действительны не только для людей с ограниченными возможностями, но и для всех. Делюсь книгами для вашей информации: Книги
Неожиданно я нашел отличный сайт: E-kitaplar.top online kitap kütüphanesi - online oku, pdf, epub, mobi türkçe indir. Разнообразие книг, от современных до классических, просто ошеломляет. Я рекомендую!

Tekerlekli Sandalye