Koalisyon hükümeti engelli hakları konusunda yararlı olur mu?

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
7 Haziran seçim sonuçları önümüze nur topu gibi bir koalisyon hükümeti formülü getirdi. Buna göre tek parti hükümeti kuramayacak ve mecbur koalisyon olacak. Size göre gerek ekpss, gerekse diğer engellilere yapılan sosyal yardımlar konusunda kurulacak koalisyon hükümeti engelli haklarının bir üst aşamaya geçmesi konusunda yararlı olabilir mi?
Yada şu formüllerden hangisi engelli hakları için faydalı olabilir

• AKP, CHP Koalisyonu
  • AKP, MHP Koalisyonu
  • AKP, HDP Koalisyonu
  • Veya akp nin dışında tutulduğu
  • CHP, MHP (dışardan yada içerden destekle) HDP koalisyonu???

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Şafak Pavey'in sosyal politikalar bakanlığı yaptığı bir AKP, CHP hükümeti iyi olur gibime geliyor. :)

AYSUN

Üye
Üye
AKP siz bir koalisyon istiyorum
CHP, MHP ve HDP
CHP ve HDP sosyal politikalar konusunda çok duyarlı iki parti. Bu iki partinin içinde olduğu bir hükumet modeli eminim biz engelliler için süper olur.

kartalreis

Üye
Üye
Akp-Chp koalisyon hesaplarını Türkiye de ilk yazan Oktan Keleş Hocamız dı. 9 Şubatta yayınladığı yazısında olacakları açık açık yazmıştı ve yazdıkları noktası, virgülüne gerçekleşti. Yazıları arşivlerde durmaktadır... Üst akıldan da ÜST AKIL VARMIŞ / ON ALTI YILDIZ

Koalisyon partileri emaneti ehil kişilere teslim edip uyum içinde çalışırsa her şeyin iyi gitmemesi için bir sebep yok. Türk Devleti işini bilir, bütün zorluklara rağmen her şeyin daha güzel olacağını umut ediyorum. Bir yudum su, bir lokma ekmek, bir gülümseme adaletle paylaşılırsa bütün sorunlar çözülür.

Birliğimiz-dirliğimiz daim olsun...

Tekerlekli Sandalye