Kol nakli yaptırmayı düşünüyorum hangi hastane ve doktoru önerirsiniz?

fcbülent

Üye
Üye
slm arkdaşlar bi konu hakkında bilgi alıcaktım benim sol kol yok ampüte dirsek üstü, gerçek kol nakli yaptırmak istiyorum istanbulda yaşıyorum yaşım 34 nereye başvurmam gerekiyor işleyiş nasıl kaç ayı bulur sıra gelmesi ve biliyorsanız telefon numarası atarmısınız bu konuyla ilgili..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu konuda gerek görsel gerekte yazılı basında Akdeniz üniversitesi çok başarılı diye biliyorum siz yine araştırın yada arayıp bi görüşün ama o hastane özellikle bu nakil işinde başarılı..

fcbülent

Üye
Üye
googleye yazdım üniv. çıktı sadece eğitim felan yazıyor kol nakli diye bişey yazmıyorki sağlık bakanlığına müracat etmiycekmiyim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani o hastanede gerçekleştirileceiğini duymuştum bi arayıp sorsaydınız kol nakli yaptırmak istiyorum sizin hastaneyi tevsiye ettiler izlemem gereken yol nedir nasıl tedavi ve ameliyat olmalıyım önerileriniz nedir.... gibi sorular yöneltseniz aklınızdaki sorulara yanıt vereceklerdir sanırım..

ahmet bayazit

Üye
Üye
akdeniz üniversitesi bu konuda başarılı. üzülerek söylüyorum ankara hacattepe üniversitesinde yapılan kol nakli sonucu engelli bir arkadaşımız hayatını kaybetti. akdeniz üniversitesinin nakli başarılı. kol nakli yapılan arkadaşımız sanırım hastaneden taburcu olmuştu

Tekerlekli Sandalye