Kontrol geldiklerinde farkli bir evrak imzasi

perii

Üye
Üye
2 3 gun once evde bakım için kontrole geldıler her geldıklerınde tekrar tekrar uzerımıze bırsey varmı dıe beledıyeden falan kagıt ıstıyorlar neyse kagıtları yaptırıp goturdum 4 yıldır alıyoruz evde bakım daha once geldıklerınde bu kagıtları ıstemıslerdı yaptırıp goturmustum fakat bu sefer gıttıgımde bır kagıt ımzalattılar bana benım adıma butun arastırmaları yapmak ıcınmıs neden dedım benım onayım olmadan yapamıyormusunuz yapamıyoruz dedıler ımzalamasam olurmu dedım olur fakat sızden ıstedıgımız belgelerı cok yere ugrayıp getırmenız gerek sız ugrasmayın dıye bunu ımzalarsanız sızın adınıza bu arastırmaları bız yapacagız dedıler nufus mudurlugu banka takıplerı gıbı bır cok sey yazıyordu ıstemeyerek ımzaladım aksı takdırde sankı supecı yaklasıyorlarmıs gıbı geldı zaten korkacagım bır seyde yok ama herkese mı imzalatıyorlar anlamadım yenı bır uygulamamı daha oncekı kontrollerde boyle bır sey ımzalatmamıslardı

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=7573]perii[/MENTION] Aynı durumu yaşayanlar varmı bilemiyorum ayrıca böyle vekalet alır gibi bir imza olayı daha öncedende yaşandımı inanın onuda bilmiyorum. Böylesi bir uygulamayı yaşayan yada uygulamadan haberdar olanlar varsa bilgilerini bizlerle paylaşması açısından konunuzu güncel tutmak istedim. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan üyelerimizin yorumlarını bekliyoruz.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bir sorun olacağını sanmıyorum. Size dedikleri gibi sosyal politikalar bakanlığı bu işlemlerle ilgili engelli veya engelli yakınını uğraştırmamak adına sorgulamayı kendi elemanları üzerinden yapacakmış.

perii

Üye
Üye
[MENTION=7573]perii[/MENTION] Aynı durumu yaşayanlar varmı bilemiyorum ayrıca böyle vekalet alır gibi bir imza olayı daha öncedende yaşandımı inanın onuda bilmiyorum. Böylesi bir uygulamayı yaşayan yada uygulamadan haberdar olanlar varsa bilgilerini bizlerle paylaşması açısından konunuzu güncel tutmak istedim. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan üyelerimizin yorumlarını bekliyoruz.

çok teşekkür ederim cevabınız için...

perii

Üye
Üye
Bir sorun olacağını sanmıyorum. Size dedikleri gibi sosyal politikalar bakanlığı bu işlemlerle ilgili engelli veya engelli yakınını uğraştırmamak adına sorgulamayı kendi elemanları üzerinden yapacakmış.

teşekkür ederim..

clementine

Üye
Üye
Aynı uygulamayı bize de yaptılar ancak korkmayın bu çünkü bu sistem bizlerin kurum kurum dolaşıp belge toplamımızın önüne geçiyor.Onlar sizin onayınızı alarak internetten butun bilgilerinize ulaşıyorlar.Bu sayede biz de yorumlamış oluyoruz.Korkacak bir durum yok.

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekerlekli Sandalye