Kontrol muayenesi hak.

erdinç yılmaz

Üye
Üye
2016 yilinda %40 suresiz rapor alip 2019 da engelli emekli hakki kazandim 1 ay once kontrol muayenesine cagirildim %24 cikti emekli ayligimin kesilme duuumu sozkonusu bu itiraz hakkimi kullanacagim en son marapor yine dusuk cikarsa mahkemede kazanma ihtimalim olurmu

erdinç yılmaz

Üye
Üye
rahatsızlık nedir
Merhaba pareparezi miyelit sekeli idrar inkontinansi + ilk aldığim 2016 daki raporda beyin emr lezyon beyin tumoru suphesi vardi yeni cektirdigim emr temiz cikti ondan oran dustugunu dusunuyorum raporum suresizdi simdi itiraz edip baska hastanede heyete giricem asil merak ettigim hakem hastaneden de ayni%24 cikarsa 3 hastaneden de mahkemeye basvurunca suresiz rapor oldugundan olumlu bir sonuc alabilirmiyim .rica etsem numaram 05376487479 cagri gonderirseniz ben sizi qrarim cok iyi olur .tesekkurler

muhammet1453

Üye
Üye
ben kendim araştırmam sonucu bulduğum bilgidir.
SAKATLIĞI NEDENİYLE YAŞLILIK AYLIĞI ALAN BU AYLIĞIN BAĞLANDIĞI TARİHİNDE HÜKÜMLER ESAS ALINIR
10.HUKUK DAİRESİ 2004/12699E2005/2212
mahkeme karar var gerisini siz araştırın

erdinç yılmaz

Üye
Üye
ben kendim araştırmam sonucu bulduğum bilgidir.
SAKATLIĞI NEDENİYLE YAŞLILIK AYLIĞI ALAN BU AYLIĞIN BAĞLANDIĞI TARİHİNDE HÜKÜMLER ESAS ALINIR
10.HUKUK DAİRESİ 2004/12699E2005/2212
mahkeme karar var gerisini siz araştırın
Çok tesekkur ederim yardiminiz icin birde sunun bir faktoru varmi 2019 engelli raporundan sonra da Ötv indirimi icin rapor almistim sadece parepaziden sol ayak rahatsizligindan %20 rapor onunla alakasi yotur demi .pisikolojim bozuldu maasim su anda dondurulmus durumda msj la anlatmakta zor oluyor beni ararsaniz cok memnun olurum detayli anlatirim bu kojular hakkinda bilgisi olani bulmak gercekten zor .tesekkurler
Çok tesekkur ederim yardiminiz icin birde sunun bir faktoru varmi 2019 engelli raporundan sonra da Ötv indirimi icin rapor almistim sadece parepaziden sol ayak rahatsizligindan %20 rapor onunla alakasi yotur demi .pisikolojim bozuldu maasim su anda dondurulmus durumda msj la anlatmakta zor oluyor beni ararsaniz cok memnun olurum detayli anlatirim bu kojular hakkinda bilgisi olani bulmak gercekten zor .tesekkurler
Numarama watsaptan msj gönderirseniz raporlarin fotosunu gonderirim yasal boyutunu avukatlara ilk firsatta danisacagim

Tekerlekli Sandalye