Kontrol muayenesiyle malulen emekli olan biri süre bitiminde yeniden çalışabilir mi?

xsessizkalma

Üye
Üye
malulen kontrol surelı emeklı olan bır engellı kontrol suresı bıtımınde sıgortalı bırıste calısıpta vergı ındırımınden faydalanıp erken emeklı olabılırmı?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Eğer malulen emekliliği fesh edilir yani iptal olursa yeniden çalışır ve kademeli engelli erken emekliliğinden faydalanarak yeniden emekli olabilirmi diyorsanız, evet %40 ve üzeri bir rapor alırsa olabilir tabiki...

xsessizkalma

Üye
Üye
malulen ve erken emeklılık

halıl abı benım sureklı yuzde yetmıs raporum mevcut malulen emeklılıge basvurmayı dusunuyorum sayet kontrol surelı bır emeklılıkverılırse atıyorum 2 sene} bu ıkı sene sonunda tekrar malulen emeklılıge basvurmayıpta calısmaya baslasam sıgortalı olarak raporumda sureklı oldugu ıcın tekrar vergı ındırımınde faydalanıpta emeklı olabılırmıyım?3600 gunum var malulen emeklı olsam nekadar maas alırım

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Şeker kardeşim hepsi iyi güzelde sen niye böyle karamsar düşünüyorsun ki? :) Neden kontrol muayenesi versinler sana? Verdiklerini varsayalım muayene sonucu oranının düşeceğini nereden biliyorsun? Felaket tellallığına gerek yok. Şartların uyuyorsa sen başvur malulen emeklilik için. Yarın ne olur kimse bilemez. Ha sen bilgi sahibi olmak için soruyorum diyorsan yukarda yazdığım cevap aynı değişmez.

Tekerlekli Sandalye