Konuşma bozukluğunda noter onayı

ridvanolam

Üye
Üye
Benim adım rıdvan.babam %94 engelli 9 aydır. şu an 71 yaşında.beyine pıhtı atma sebebi ile sağ tarafı felç oldu.abim ilgilenmiyor.kardeşimdede kişilik içinde kişilik bozukluğu var.yani akıl hastası.benim sorum babamla ilgili olucak.istanbulda 103 mtrkre gayrımenkulumuz yanı arsa var.elimizde başka bırşeyimiz yok.ben burayı satıp babamın fizik tedavisini yaptırmak ve kardeşimi güzel br psikiyatriyeyatırmak istiyorum.abimde ok verdi.satalım dedi.bende önce satış vekaleti alayım dedim.yalnız hastaneden sağlık raporu almaya gittim ama konuşma bozukluğundan dolayı olumlu bır rapor veremeyız dediler.yani noterde vekalet olayını kabul etmez dediler.benim nasıl bir yol izlemem lazım.tek istediğim babamın kendi wc ihtiyaçlarını kendisinin görmesi.lütfen yardımcı olun.artık psikolojim bozuldu.yoruldum..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
[MENTION=17559]ridvanolam[/MENTION] Soruyu net anlayamadım. 103 metrekalerilik arsa babanın üzerinemi yoksa abinizle sizin üzerinizemi?

ridvanolam

Üye
Üye
Babamın üzerine..vasii için yeni başvurdum.lakin 6 ay sonra mahkeme olur diyolar.durumum yok zaten.maddi açıdan bittim.LÜTFEN biran önce buranın satışını nasıl yapmam konusunda bilgi paylaşımı istiyorum rica ediyorum..bu engeller kalksın istiyorum.babamın tedavisini özel hastanede bir an önce başlatmak istiyorum.başımızda bir yol gösterenimizde yok.anne baba 18 yıldır ayrılar

Tekerlekli Sandalye