KOSGEB Kredisi alırsak bakım maaşı kesilir mi?

burcuNurgül

Üye
Üye
eşim esnaf 2 tane engelli cocuklarimdan bakim maasi alıyorum kosgeb ten eşime kredi çıktı faizsiz 20 bin tl çekmeyi düşünüyoruz 10 15 bin tl sine araba alicaz maaş konusunda sıkıntı olur mu bildirmemiz gerekir mi

SM-J200F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
20 Bin tl için bir sorun olacağını hiç sanmıyorum. Siz yinede işi şansa bırakmamak adına önceden SHÇ e danışarak harekete geçiniz.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sonucu burayada yazmayı ihmal etmeyin lütfen

R

rahim

Guest
halil bey kosgeb kredisi alıp ev alsam olur mu.bu krediyi istediğim yerde kullanabilirmiyim.örneğin bankaya faize yatırabilirmiyim.araba alabilirmiyim

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=3231]rahim[/MENTION]

Kosgep kredisiyle araba alamazsınız işmakinası alımı için veriliyor bahsettiğiniz gibi öyle faize yatırıp yatırım da yapamazsınız. İşyeri açmak varolan işyerini büyütmek için kosgep kredisi alınabilir.

balkesli

Üye
Üye
[MENTION=3231]rahim[/MENTION] kosgeb bu krediye parayı kullanım şartı koymamıştır parayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz gülümse arkadaşımızın dediği gibi kosgebin verdiği kredi ve hibelere genelde parayı kullanım şartı oluyordu ama bu kredide öyle bir şart tok para istenildiği şekilde kullanılabilir.

tabi krediyi çekmeyi başarabilirsiniz banada çıktı kredi ama çek çekebilirsen bankalar vermemek için elinden geleni yapıyor çok fazla evrak belge istiyorlar tamamladınız diyelim belgeleri banka size ben sizi riskli gördüm vermiyorum diyebiliyor ve buna kosgebin verdiği yanıt biz sadece faizi karşılıyoruz ana para bankadan çıkıyor yapacak bir şey yok diyor krediye hak kazananların yarısı bu krediyi çekemez çekmeye çalışanlara bol sabır ve kolay gelsin :)

Tekerlekli Sandalye