Kredi kartı alırsam 2022 özürlü aylığım kesilir mi?

AZAD21

Üye
Üye
halil abi ben diyarbakırdan azaa 2022 den maaş alıyorum krıdi kartı çıkarırsam 2022 den almış olduğum 3 aylık özürlü maaşım kesilirmi neticede kredi kartı gelir kartı değilll? bu konuda yardımcı olursanız sevinırim saygılanrımla

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kesilmez. Seninde dediğin gibi, "kredi kartı gelir getirmediği" için bir sorun yaşamazsın.

AZAD21

Üye
Üye
senin alahına kurban halil abiciğim sen bir tanesin abiciğim dilinden bal akıyor kalbimi ferahlatın zaten çıkarmışımmm fakat kankam kendi yanında çalışıyor gösterdiii? adıma vergi sigorta yok

AZAD21

Üye
Üye
şimdi halil abiciğim teredüte olduğum konu çelişkede olduğum nokta bu adam şizofreni hastası nasıl olurda sgk kayıtlarında farkedilirse bunun adına kredi kartı var demezlermi???????? sgk farkederse 10 defa piskiyatride yatarım var sigortam falan yok adıma resmi kayıtlı telefon hatından başka hiç bir şey yok bu konu hakında detaylı bir cevap yazarmısınız sonuçta raporum zininsel ????????engeliye giriyorrr

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
SGK fark etsede bir şey olmaz. Sonuçta kredi kardı, gelir getiren değil var olan geliri götüren bişey. :) Üstelik 2022 özürlü aylığı alıpta kredi kartı çıkartan yüzlerce kişi var. Kesilse onlarında kesilirdi. Rahat ol bişey olmaz.

AZAD21

Üye
Üye
ALLAH razı olsun sorularıma verdiğin cevaplar için çok çok teşekür ederim

AZAD21

Üye
Üye
halil abi daha önce vermiş olduğun bir link vardı yarım saatir arıyorum bulamıyorum bayram öncesii maaşlar verilecekmiiiiiiii??? bu konu hakında bir duyum aldınmı bayram öncesi maaşlarımız için diyarbakırdan azad saygı ve sevgilerimle

AZAD21

Üye
Üye
halil abi daha önce vermiş olduğun bir link vardı yarım saatir arıyorum bulamıyorum bayram öncesii maaşlar verilecekmiiiiiiii??? bu konu hakında bir duyum aldınmı bayram öncesi maaşlarımız için diyarbakırdan azad saygı ve sevgilerimle

fırtına abla vala bu gece dilinizden bal aktı alah peygamber razı olsun bilgilendirdiğiniz için

dereli_47

Üye
Üye
benim de hastalığım seninkinden için rahat olsun diye söylüyorum iki yıldır kredi kartı kullanıyorum maaşımda da herhangi bir sorun çıkmadı.

semanur

Üye
Üye
mrb bende bisey sormak istiorum
engelli bi vatandasım fop hastasıyım hastalık tekrarladıgı icin yürüyemiyorum kredi kartı cıkartsam borcunu nasıl ödeyebilirim :/ 18 yasını tam doldurmadm ama

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kredi kartıyla borç ödenmez. Hiç bulaşma.

Tekerlekli Sandalye