Kredi kartı kullandığı için bakım aylığı kesilebilir mi?

• Konuyu başlatan kaderimsin..
  • Başlangıç tarihi
K

kaderimsin..

Guest
kredi kartı kullanmak bakım aylığının kesilmesine sebeb olabilir mi?

M

mavibalina2012

Guest
Kredi kartı belirli bir işi olmayanlara geliri olmayanlara verilmemesi gerekir... Evde bakım aylığında sakıncası olmaz ama geliri olmayanlara verilmez..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bir sorun olmaz, daha doğrusu kredi kartıyla çok çok ekstrem alım yapmadığınız sürece bir sorun çıkmaz. Bunu neden diyorum, geçenlerde bir üyemiz bakım ücretinin yattığı hesaba yüklü miktarda para yatırıldığı için bakım ücretinin kesildiğini söylemişti. Yani hesaplar devlet tarafından bir şekilde kontrol ediliyor.

K

kaderimsin..

Guest
hımm anladım abi küçük alış verişlerde sorun olmaz yani dimi? zaten çok ta limiti yokmuş.
tşklr halil abii.. tşk ederim mavibalina2012..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yok yok ufak tefek alış verişler için sıkıntı çıkmaz. Ama kalkıpta atıyorum her ay 1.000 tl lik bir alışveriş yapsanız dikkat çeker bu.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Devlet tarafından hangi bankayla çalışırsanız çalışın ya da hangi bankada ne kadar hesabınız olduğu ve yaptığınız harcamalar, gelir gider dengeniz maalesef düzenli olarak kontrol altında tutulmakta ve bu konuda yapılan çalışmalar çok titizlikle yürütüldüğünden sizler kendinizi kendiniz kontrol ederek mağduriyete düşmemek için dikkatli olmalısınız.

Kredi kartsız günler dileğimle,

kadirekinci

Üye
Üye
Yok yok ufak tefek alış verişler için sıkıntı çıkmaz. Ama kalkıpta atıyorum her ay 1.000 tl lik bir alışveriş yapsanız dikkat çeker bu.

5 Aydır Bakıcı'nın üzerine kredi kartı var, Maaştan dolayı düzenli gelir var diye kredi kartı verildi zaten.
Limiti 1000 lira Limitin üzerindede para yatırarak alışveriş yaptık, Herhangi bir sorun olmadı şükürler olsun.

Tekerlekli Sandalye