Kredi kartı olması evde bakım maaşı için sorun yaratır mı?

gazimami

Üye
Üye
slm arkadaslar bakım parası alan kısının ıkı tane kıredı kartı var bırısı 8500 lımıt dıyerı 2750 lımıtlı bu kartlar almıs oldugu bakım maasın da sorun yaratırmı lutfen bılgısınden emın olan arkadaslar cevaplasın saygılarımla tşk

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani artık kredi kartları herkeste var bankalar nerdeyse şartsız veriyor, evde bakım maaşı için oturupta kurumun banka kredi kartı hesaplarını inceleyecegini sanmıyorum o bakımdan sorun olacağını sanmam, ayrıca limit 8500 olabilirde o limitte bir harcama yapılmıyordur zaten sıkıntı olacağını kurumun bunu tespit edecegini sanmıyorum net olmamakla birlikte bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
slm arkadaslar bakım parası alan kısının ıkı tane kıredı kartı var bırısı 8500 lımıt dıyerı 2750 lımıtlı bu kartlar almıs oldugu bakım maasın da sorun yaratırmı lutfen bılgısınden emın olan arkadaslar cevaplasın saygılarımla tşk

Aslında sorun nerede biliyor musunuz ? Bana göre evde bakım parası adı altında yardım alan birisi için 2 adet kredi kartının toplam limitinin 11.250 tl olmasında...madem bankalar o kişiye bu kadar limitle kredi kartı verdi o halde bana göre o kişinin evde bakım parasına da ihtiyacı olmayacak şekilde maddi durumu iyicedir :( üzgünüm ama başka türlü düşünmem mümkün değil ve bana göre kişi yardım parası alıyorsa bir şekilde sosyal hizmetler kişinin banka bilgilerine ulaştığında anında vermekte oldukları yardımı keseceklerdir zaten olması gereken de budur . Tabii bu benim kendi düşüncem ama şunu da söylemek isterim ki bir kişinin banka kredi kart limiti aşağı yukarı o kişinin geliriyle doğru orantılı olduğundan zaten burada yeterince şüpheli bir durum vardır ve haksız yere kesilen evde bakım maaşlarını aklıma getirince burada sözkonusu arkadaşın maaşının kesilmesi için yeterli neden bile mevcut...

kısaca bu durum sorun yaratır mı ? evet yaratır ve yaratması da gerekir.

Tekerlekli Sandalye