kronik koah hastası

mert

Üye
Üye
septik kardeşim slmlar eşim koah hastası bir takım ilaçlar kullanıyor Kronik Hastalara Yönelik Yardım Programı 1085,00 TL Yardım biz bundan yararlabilirmiyiz heyet raporu istiyorlamı vakıfdan Nasıl faydalanmam lazım bigi verirmisin saygılar

septik

Editör
Editör
[MENTION=2549]mert[/MENTION]

A slm. Geçmiş olsun. Sizi en pratik şu şekilde yönlendireyim, İllerde valilik binalarında ikçelerde ise kaymakamlık binalarında sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları vardır eşinizle beraber giderek yardım verilirmi, verilirse hangi şartlarda verilir bilgi alabilirsiniz. Yada hafta içi mesai saarlerinde ücretsiz hat olan 144 dü arayıp konuya dair istediğiniz sorulara cevap alabilirsiniz.

mert

Üye
Üye
tşkler septik allah razı olsun bugün gittim sydv hastaneden rapor almanız gerekli hastalıgıyla ilgili diyor

septik

Editör
Editör
[MENTION=2549]mert[/MENTION]

Rica ederim, sizdende razı olsun inş. Evet ben uzun uzun yazmak istemedim çünkü yeni sorular soracaktınız ayrıntılar için en güzeli karşılıklı kurumla görüşmektir.

Mehmet.00

Üye
Üye
Abi raporum %60 süreğen kronik ibareli bu yardımdan faydalanır miyim bı kere 1000 TL aldım kronik hastalara yine verecekler mis bilgi verir misiniz

septik

Editör
Editör
[MENTION=22609]Mehmet.00[/MENTION]

#İHTİYAÇ #SAHİBİ #SOSYAL #YARDIM DESTEĞİ ÖDEMELERi #YARIN BAŞLIYOR
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, 5 program kapsamında 90.1 milyon TL ödeme yapılacağını duyurdu.
Ağustos #ayı #sosyal #yardım desteği ödemeleri 24 Ağustos’ta başlayacak.
#Aile, #Çalışma ve #SosyalHizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Bakan Selçuk, 5 nakdi #sosyaldestek programıyla yaklaşık 157 bin ihtiyaç sahibine toplamda 90.1 milyon TL ödeme yapılacağını açıkladı.
ÖDEMELER, 24 #AĞUSTOS İTİBARIYLA YAPILACAK
Selçuk, ağustos ayına ilişkin #muhtaç #asker aileleri ve çocuklarına, #eşi #vefat eden kadınlara, #kronik rahatsızlığı olanlara ve öksüz/yetimlere yönelik yapılan sosyal yardım ödemelerinin 24 Ağustos itibarıyla başlayacağını söyledi.
#Sosyal yardımların detaylarını paylaşan #Selçuk, zorunlu askerlik hizmetini yürüten, muhtaç er ve erbaşların ailelerine aylık 400 TL olmak üzere 2 aylık periyotlarla 800 TL destek verdiklerini belirterek, 24 bin ailenin sahibinin hesabına 16.9 milyon yatıracaklarını belirtti.
284 BİN LİRA ÖDEME
Muhtaç #Asker Çocuklarına Yönelik #Yardım Programı kapsamında aylık ödeme miktarını da yüzde 50 artırarak 100 TL'den 150 TL'ye çıkardıklarını anımsatan Bakan Selçuk, "2 aylık periyotlarla 300 TL düzenli nakdi yardım yapıyoruz.
Bu kapsamda bu ay 1.200 ihtiyaç sahibine 284 bin TL ödeme yapacağız." dedi.
89 BİN İHTİYAÇ SAHİBİ #KADINA 57.8 MİLYON TL DESTEK
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, eşi vefat eden yardıma muhtaç kadının da yanında olduklarını ifade ederek, “89 bin ihtiyaç sahibi kadınlarımıza toplam 57.8 milyon TL ile destek sağlayacağız.” diye konuştu.
#Anne, #babası veya her ikisi de vefat etmiş 18 #yaş altındaki çocuklar için aylık 150 TL destekte bulunduklarını belirten Bakan Selçuk, 39 bin kişinin hesabına toplam 11.6 milyon TL yatıracaklarını kaydetti.
2 BİN 192 İHTİYAÇ SAHİBİNE 3.3 #MİLYON #LİRA YARDIM
#Zehra #Zümrüt #Selçuk, ayrıca, kronik hastalığı olanlara da nakdi yardımda bulunduklarının altını çizerek, "2 bini aşkın ihtiyaç sahibine 3.3 milyon TL destekte bulunacağız." dedi.
Bakan Selçuk, #KronikHastalıkYardım ödemelerini 25 Ağustos itibarıyla, diğer ödemelerinin de 24-28 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşeceğini sözlerine ekledi

Mehmet.00

Üye
Üye
Bunu okudum bı kez 1000 TL.aldim fakat kronik raporum ibareli Acaba yine verir mi o kafamda düşünce yaratı

septik

Editör
Editör
[MENTION=22609]Mehmet.00[/MENTION]

Sanırım bakanlık yardım yapacağı kısmı belirliyor, siz yarın 144 ücretsiz hattı arayıp blgi isteyin, mümkünse müracaatı oradan yapın.

Mehmet.00

Üye
Üye
SOSYAL yardımlaşma vakfı evimin yani vakıfa gitsem olur mu

ferhan

Üye
Üye
Kronik hastalığı olanlar sadece makine bağlı yaşayanlar mı oluyor acaba. Yani bu yardım onlarımı kapsıyor sadece

Tekerlekli Sandalye