Kullanıcı yorumu: SGMS APEGO/BT Akülü sandalye

Kar Çiçeği

Üye
Üye
Merhaba engeldaşlarım.
SGMS firmasının APEGO / BT akülü tekerlekli sandalyesini aldım. Bir haftadır kullanıyorum çok beğendim, dayanıklılığını bilmiyorum ama ön tekerlekleri büyük olduğu için pek engel tanımıyor, geçemez zannettiğim yerlerden çok çok kolay geçiyor. Akülü tekerlekli sandalye almak isteyen engeldaşlarıma tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• sgms-akulu-bt3.jpg
    sgms-akulu-bt3.jpg
    14.4 KB · Görüntüleme: 327

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Güle güle kullan Kar Çiceği. Bu sandalyenin fiyatı nedir?

vuslat

Üye
Üye
güle güle kullan Kar Çiçeği

fatsalı

Üye
Üye
karçiçek hanım üründen memnun kaldınızmı bende bu firmadan alışveriş yapmak istiyorum ürünleri sağlam mı ?

Kar Çiçeği

Üye
Üye
Evet çok memnun kaldım. 4,5 yıldır kullanıyorum pek arızalanmadı ama diğer ürünleri sağlammı bilmiyorum. Yedek parça, tamir, bakım sorunu da yaşamıyorum. Bir sorunu olunca konya'ya firmasına gönderiyorum sapasağlam bana geliyor. bozulan kırılan parçalarını da istiyorum evde kendimiz takıyoruz.

Hakan Usta

Üye
Üye
Apego gerçekten güçlü bir sandalye. ingiliz VR2 joystick kullanıyor ve istek halinde motor hızı 10 km ye çıkarılabiliyor. Bazı kötü yanları da var. Dört tekerlekte havalı. Arazi için yapılmış gibi görünse de havalı tekerleğin patlaması kullanıcı için hayati bir sorun oluşturur. Dört tekerleğin de dolgu olması gerekli. Ön tekerlekler büyük ve siyah. 3.04 ön tekerlekler ev içinde halıları toplayarak hareketi engelliyor. Ön sarhoş maşanın bisiklet ön maşası tipi büyük olması da bunda etkili. Ön tekerlekler siyah olduğundan evde ve hastane gibi kamu kurumlarında canım döşemelerde kalıcı lekeler bırakıyor. Bence sadece ev dışı kullanım için uygun. Bir kötü yanı da oldukça ağır bir şasiye sahip olması. Koltuğu Tofaş koltuğun benziyor ve sanırım koltuk tek başına 15 kilogram gelir. Olası bir arızada tekerlekler dönmezse sandalyeyi taşımak için dört kişi lazım olacak.
Sadece Apego E modeli ev için uygun.Bildiğimiz markalardan Merits, Wollex ve Bantex e benziyor.

Tekerlekli Sandalye