Kurban bayramı öncesi 2014 ekim ayı bakım maaşları yatarmı?

Önemli not: Kesin olmayan bilgiye göre kurban bayramı öncesi bakım ücretlerinin yatacağı söyleniyor.

bayram öncesi 2014 ekim ayı evde bakım maaşının yatma olasılığı varmıdır?

Moderatör tarafında düzenlendi:
ayın 8 yada 9 u olsa yatma ihtimali olabilir ama evraklaırn gönderilmesi paranın aktarılması falan ayın 4üne yetişirmi sanmıyorum 3-4 sene önce seçim öncesi ayın 7 sinde yatmıştı bakalım eger açıklama yapılırsa yayınlarız

niye milleti kandırıyorsunuz il müdürlüğünü aradim ayni gününde yatacakmış yalan haberle milleti kandirmayın

Ne kandırması kardeşim.ank.bakanlıkla görüştüm ve bağlı olduğunuz il md.lüğünü arayın dendi.(talimat verilmiş)bursa il md.lüğüde talimat geldiğini ve listeyi vermişler.bursa için bayram öncesi yatar ama bankada sorun olmazsa.en kötü bayram sonrası çekermişik.büyük ihtimalle bayramdan önce çekersiniz.atm den kontrol edin dedi.verilen bilgi bu şekilde.haa il md.lüğün sana gününde yatacak demesi normal.oradakinin bilgisi olmayabilir.hemen bana yalancı diyeceğine sana net cevap vermeyen aradığın il md.lüğündeki arkadaşa tepkini göster.yalan söyleme gereğim yok.???

Bayram önceside yatabilir. Arkadaşın dediği gibi SHÇ İl müdürlüğünü arayıp sormak lazım. Herkes kendi ilindeki il müdürlüğünü arayıp sorabilir.

Geri