Lenovo Golden Warrior S8, Warrior A8,Lenovo A859,Lenovo A660 Telefon İncelemeleri

Murat.Y

Üye
Üye
Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Lenovo Golden Warrior S8 akıllı cep telefonu adının dışında Çift sim kart desteği ve Cortex A7 1.4 GHz'lik 8 çekirdekli Mediatek MT6592M işlemcisi ile dikkati çekiyor.

lenovo_golden_warrior_s8_b.jpg

Lenovo Golden Warrior S8 Telefon İncelemesi

Golden Warrior S8 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.3'' 720 x 1280 Piksel
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.4 GHz (8 çekirdek)
Dahili Hafıza: 8 ve 16 GB
Ram: 8 GB olanında 1 GB ve 16 GB olanında 2 GB
Kamera: 5 MP Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 2000 mAh
Çift Hat: Var
Ağırlık: 146 gr
Kalınlık: 7.9 mm

5 megapiksellik 720p HD kayıt yapabilen ön kameraya ve Led Flaş destekli HDR ve 1080p Full HD video kaydı yapabilen 13 megapiksellik arka kameraya sahip olan cihaz 8 ve 16 GB'lık dahili hafıza seçeneklerine sahip.

Lenovo Golden Warrior S8'in 8 GB'lık olanında 1 GB'lık ve 16 GB olanında ise 2 GB'lık Ram kapasitesi mevcut. Cihaz ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

5.3 inçlik ekrana sahip olan Lenovo Golden Warrior S8, 2000 mAh'lık pil kapasitesine sahip fakat 5 inçlik Golden Warrior A8 modelinde ise 2500 mAh'lık pil kapasitesi mevcut. Buda demek oluyor ki Lenovo Golden Warrior S8'in ekranı daha büyük olduğu için bizce pil kapasitesi daha fazla olmalıydı.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lenovo Golden Warrior A8 Telefon İncelemesi

Golden Warrior A8 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.0'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
İşlemci: 1.7 GHz (8 çekirdek)
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 5 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 2500 mAh
4G (LTE): Var
Ağırlık: 180 gr
Kalınlık: 9 mm

4G (LTE) iletişimi destekleyen ve Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Lenovo Golden Warrior A8 akıllı cep telefonunun adının dışında en dikkat çeken tarafı Coretex A7 1.7 GHz'lik 8 çekirdekli Mediatek MT6592 işlemcisi diyebiliriz.

5 megapiksellik 720p HD kayıt yapabilen ön kameraya ve Led Flaş destekli HDR ve 1080p Full HD video kaydı yapabilen 13 megapiksellik arka kameraya sahip olan cihaz 16 GB'lık dahili hafızasına ek olarak ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lenovo A859 Telefon İncelemesi

Lenovo A859 akıllı cep telefonu ve başlıca özellikleri;

Ekran Boyutu: 5'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.3 GHz
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 1.6 Mp ön ve 8 Mp Arka
Çift Sim Kart: Var
Pil: 2250 mAh
Kalınlık: 9.2 mm

Çift Sim kart teknolojisine sahip olan ve Android 4.2 işletim sistemi ile gelen Lenovo A859 akıllı cep telefonunun, 1.3 GHz'lik 4 çekirdekli işlemcisi, 8 GB'lık dahili hafızası, 1 GB'lık Ram kapasitesi ve 8 megapiksellik arka kamerası artıları arasında.

5 inçlik HD IPS LCD ekran kalitesine sahip olan cihazın 2250 mAh'lık pil kapasitesi ise ekran boyutu göz önüne alındığında ideal diyebiliriz.

Ayrıca cihazda A-GPS desteği bulunmakta ve 32 GB'a kadar mikro SD kartları desteklemekte.

Lenovo A660 Telefon İncelemesi

Lenovo'nun ilk su geçirmez telefonu A660'ın başlıca özellikleri;

Ekran: 4 inç WVGA (800 x 480 piksel) Gorilla Glass LCD ekran
İşlemci: 1GHz hızında çift çekirdekli ARM Cortex A9
Dahili Hafıza: 4 GB Ve 512MB RAM
Kamra: 5MP
İşletim Sistemi: Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich
Pil: 1500mAh

Alt kısmında su geçirmez olduğuna dair bir logonun konumlandırıldığı LePhone A660, 10.5mm kalınlığında tasarlanmış. Siyah ve turuncu renk seçenekleriyle gelen sağlamlığı ile dikkati çekiyor.

WCDMA ve GSM olmak üzere Çin'de yaygın bir şekilde kullanılan iki farklı iletişim teknolojisine destek sunan SIM slotlarıyla Lenovo'nun ICS'li yeni ürününü ilk olarak kendi ülkesinde, daha sonra diğer Asya bölgelerinde tüketiciyle buluşturması bekleniyormuş.

Tekerlekli Sandalye