Lenovo IdeaPhone K900,Lenovo S860,Lenovo S850,Lenovo S660 Telefon İncelemeleri

Lenovo IdeaPhone K900 Full HD çözünürlükte ekrana sahip ve cihazda ayrıca auto focus özellikli Sony kalitesini taşıyan 2 Mp Ön ve 13 Mp Arka kamera bulunuyor.

Lenovo IdeaPhone K900.png.jpg

Lenovo IdeaPhone K900 Telefon İncelemesi

Lenovo IdeaPhone K900'ün başlıca özellikleri;

Ekran: 5.5'' 1080 x 1920 Piksel
İşlemci Hızı: 1.8 GHz
İşletim Sistemi: Android 4.2
Dahili Hafıza: 16-64 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 13 Mp Arka

Lenovo IdeaPhone K900, 1.8 GHz işlemci hızı ve 2 GB Ram kapasitesi ile oldukça hızlı bir akıllı telefon.

Lenovo IdeaPhone K900 İlk önce Çin’de satışa çıkacak ve telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lenovo S860 Telefon İncelemesi

Lenovo S860 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.3'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.3 GHz (4 çekirdek) Mediatek MT6582
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 1.5 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Çift Hat: Var
Pil: 4000 mAh
Ağırlık: 190 gr
Kalınlık: 10.3 mm

Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Lenovo S860 akıllı cep telefonunun en dikkat çeken tarafı 4000 mAh'lık güçlü Pil kapasitesi diyebiliriz.

2GB'lık Ram kapasitesi bulunan cihazda 16 GB'lık dahili hafıza bulunmakta ve Hafıza Kartı yuvası bulunmamakta.

8 megapisellik arka kamerasında Coğrafi etiketleme, Yüz tanıma ve HDR kayıt yapabilme özelliği de bulunmakta.

Ayrıca Çift Sim Kart teknolojisini destekleyen Lenovo S860'ta A-GPS desteği de bulunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lenovo S850 Telefon İncelemesi

Lenovo S850 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.0'' 720 x 1280 Piksel Kapasitif
İşlemci: 1.3 GHz (4çekirdek) Mediatek MT6582
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 5 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 2000 mAh
Ağırlık: 140 gr
Kalınlık: 8.2 mm

Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen ve Çift Sim Kart teknolojisini destekleyen Lenovo S850 akıllı cep telefonunda en dikkat çeken taraf Hafıza Kartı yuvasının bulunmaması diyebiliriz. Kullanıcılar 16 GB'lık dahili hafıza ile yetinmek zorunda kalacaklar.

Ayrıca 5 megapiksellik ön kamerası ile dikkati çeken cihazın 13 megapiksellik arka kamerasında Coğrafi etiketleme, Yüz tanıma ve HDR kayıt yapabilme özelliği de bulunmakta.

FM Radyosu ve A-GPS desteği de bulunan Lenovo S850'nin 2000 mAh'lık Pil kapasitesi ise bizce 5 inçlik ekranı bulunan bir akıllı telefon için biraz az gibi diyebiliriz.

Lenovo S660 Telefon İncelemesi

Lenovo S660 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.7'' 540 x 960 Piksel IPS LCD
İşlemci: 1.3 GHz (4 çekirdek) Mediatek MT6582M
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 1 GB
Kamera: VGA Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 3000 mAh
Ağırlık: 151 gr
Kalınlık: 10 mm

Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Lenovo S660 akıllı cep telefonu Çift Sim Kart teknolojisini desteklemesi ve 3000 mAh'Lık güçlü pi kapasitesi ile dikkati çekiyor.

8 megapisellik arka kamerasında Coğrafi etiketleme, Yüz tanıma ve HDR kayıt yapabilme özelliği de bulunmakta.

A-GPS desteği de bulunan Lenovo S660 8 GB'lık dahili hafızasının yanında 32 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

Ekli dosyalar

• Lenovo IdeaPhone K900.png.jpg
    Lenovo IdeaPhone K900.png.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 135
Geri