Lenovo Sisley S90,Lenovo S930,Lenovo S650 Telefon İncelemeleri

Android 4.4.4 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Lenovo Sisley akıllı cep telefonunun en büyük özelliği iPhone 6'ya olan şaşırtıcı benzerliği diyebiliriz. Cihaz özellikle arkasını çevirdiğiniz zaman neredeyse iPhone 6 ile birebir aynı gibi duruyor.

Lenovo Sisley.jpg

Lenovo Sisley S90 Telefon İncelemesi

iPhone 6'ya olan şaşırtıcı benzerliği ile dikkati çeken Lenovo Sisley akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.0'' 720 x 1280 Piksel
İşletim Sistemi: Android 4.4.4 (KitKat)
İşlemci: 1.2 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 8MP Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 2300 mAh
4G (LTE): Var
NFC: Var
Ağırlık: 129 gr
Kalınlık: 6.9 mm

Bunu yukarıdaki videoyu izlerken daha yakından görme fırsatını bulabileceksiniz.

Lenovo Sisley'de Cortex-A53 1.2 GHz'lik 4 çekirdekli Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 işlemci kullanılmış.

4G (LTE) iletişimi destekleyen ve NFC desteği bulunan cihazda Hafıza kartı yuvası bulunmuyor ve kullanıcılar 16 GB'lık dahili hafıza ile yetinmek zorunda kalacaklar.

Dikkati çeken bir noktada cihazın 8 megapiksellik ön kamerası da Led flaş destekli. Ayrıca yine Led flaş destekli olan arka kamerası HDR ve 1080p Full HD kayır yapabilmekte.

FM radyosu ve A-GPS desteği bulunan cihazın beyaz, gümüş, gri, pembe, turuncu ve mavi renk seçenekleri bulunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lenovo S930 Telefon İncelemesi

Lenovo S930 akıllı cep telefonu ve başlıca özellikleri;

Ekran Boyutu: 6'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2.1 (Jelly Bean)
işlemci Hızı: 1.3 GHz
Dahili Hafıza: 8 GB
Kamera: 1.6 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 3000 mAh
Ağırlık: 170 gr
Kalınlık: 8.7 mm

Android 4.2.1 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Lenovo S930 akıllı cep telefonunda 1.3 GHz'lik 4 çekirdekli Cortex-A7 işlemci kullanılmış.

8 GB'lık dahili hafızası ve 1 GB'lık Ram kapasitesi bulunan cihaz ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

A-GPS desteği ve FM Radyosu bulunan Lenovo S930'un 8 megapiksellik arka kamerası HDR, Yüz tanıma ve Coğrafik etiketleme özelliklerine sahip.

Bizce 6 inçlik akıllı bir cep telefon için 3000 mAh'lık pil kapasitesi biraz daha fazla olabilirdi diyebiliriz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lenovo S650 Telefon İncelemesi

Lenovo S650 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran Boyutu: 4.7'' 540 x 960 Piksel
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.3 GHz
Dahili Hafıza: 8 GB
Kamera: VGA Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 2000 mAh
Ağırlık: 126 gr
Kalınlık: 8.8 mm

Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Lenovo S650 akıllı cep telefonunda 1.3 GHz'lik 4 çekirdekli Cortex-A7 işlemci kullanılmış.

8 GB'lık dahili hafızası ve 1 GB'lık Ram kapasitesi bulunan cihaz ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

A-GPS desteği ve FM Radyosu bulunan Lenovo S650'un 8 megapiksellik arka kamerası HDR, Yüz tanıma ve Coğrafik etiketleme özelliklerine sahip.

Ekli dosyalar

• Lenovo Sisley.jpg
    Lenovo Sisley.jpg
    64.8 KB · Görüntüleme: 143
Geri