LG G Flex,LG F90,LG F70,LG F60,LG Enact VS890 Telefon İncelemeleri

Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile birlikte gelen LG G Flex akıllı cep telefonunun en dikkat çeken özelliklerinden 3'ü 6 inçlik boyutu ve 2.26 GHz'lik 4 çekirdekli güçlü işlemcisi ve 8.7 milimetrelik inceliği diyebiliriz.

LG G Flex.jpg

LG G Flex Telefon İncelemesi

LG G Flex akıllı cep telefonu ve başlıca özellikleri;

Ekran Boyutu: 6.0'' 720 x 1280 Piksel Curved P-OLED
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 2.26 GHz
Dahili Hafıza: 32 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 2.1 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 3500 mAh
Ağırlık: 177 gr
Kalınlık: 8.7 mm

32 GB'lık dahili hafızası ve 2 GB'lık Ram kapasitesi bulunan LG G Flex'te malesef Hafıza kartı yuvası bulunmamakta.

1080p video kaydı yapabilen 2.1 megapiksellik ön kamerası bulunan LG G Flex'in arka tarafında Yüz tanıma özellikli, HDR ve 1080p video kaydı yapabilen 13 megapiksel kamerası bulunmakta.

Ayrıca A-GPS desteği bulunan cihazda 3500 mAh kapasitresinde güçlü bir pil kullanılmış.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

LG F90 Telefon İncelemesi

LG F90 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.7'' 540 x 960 Piksel
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
İşlemci: 4 Çekirdek Snapdragon 400 Cortex-A7
Kamera: VGA Ön ve 8 Mp Arka
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 512 MB
Pil: 3000 mAh

Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen LG F90 akıllı cep telefonu 4G (LTE) iletişimi desteklemesi ile dikkati çekiyor.

4 GB'lık dahili hafızaya sahip olan ve 32 GB'a kadar mikro SD kartları destekleyen LG F90'nın aynı zamanda 3000 mAh'lık güçlü pil kapasitesi de cihazın dikkati çeken diğer bir tarafı.

Cihazın 512 mAh'lık Ram kapasitesi ve 4 GB'lık dahili hafızası göz önüne alındığı zaman daha çok orta sınıfa hitap edecek olan bir cihaz diyebiliriz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

LG F70 Telefon İncelemesi

LG F70 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.5'' 400 x 800 IPS LCD
İşlemci: 1.2 GHz (4 çekirdek) Qualcomm Snapdragon 400
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 1 GB
Kamera: VGA Ön ve 5 Mp Arka
Pil: 2440 mAh
Kalınlık: 10 mm

4G (LTE) iletişimi destekleyen ve Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen LG F70 akıllı cep telefonu 2440 mAh'lık pil kapasitesi ile dikkati çekiyor. Bu sınıfındaki bir çok telefondan daha fazla bir pi kapasitesi.

4 GB'lık dahili hafızaya sahip olan LG F70, 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

A-GPS desteği de buşunan LG F70'in LED flaş destekli 5 megapiksellik arka kamerası ise Oto fokus ve Coğrafi etiketleme gibi özelliklere sahip.

LG F60 Telefon İncelemesi

LG F60 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.5'' 480 x 800 IPS LCD
İşlemci: 1.2 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 4 ve 8 GB
Kamera: 1.3 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 2100 mAh
4G (LTE): Var
Çift Hat: Opsiyonel
Kalınlık: 10.6 mm

4G iletişimi destekleyen ve Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen LG F60 akıllı cep telefonu Opsiyonel olarak Çift sim kartlı modeli ile piyasada kullanıcılara sunuluyor.

4 ve 8 GB'lık dahili hafıza seçeneklerine sahip olan cihaz ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

Cihazın Led flaş destekli 5 megapiksellik arka kamerasında, Coğrafi etiketleme, dokunmatik odaklama ve panorama çekim özellikleri de bulunmakta.

Ayrıca cihazda A-GPS desteği ve RDS destekli FM radyoda bulunmakta.

LG Enact VS890 Telefon İncelemesi

LG Enact VS890 ve başlıca özellikleri;

Ekran: 4'' 480 x 800 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.2 GHz
Dahil Hafıza: 8 GB
Kamera: VGA Ön ve 5 Mp Arka
Pil: 2460 mAh
Ağırlık: 169.8 Gr
Kalınlık: 15.8 mm

1.2 GHz'şik çift çekirdekli işlemciye sahip olan LG Enact VS890 akıllı telefon 8 GB dahili hafızaya ve 1 GB Ram kapasitesine sahip.

2460 mAh'lık güçlü bir pil kapasitesine sahip olan LG Enact VS890, ayrıca 64 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

GPRS desteklemeyen cihazda ayrıca A-GPS, S-GPS desteği de bulunmakta.

Ekli dosyalar

• LG G Flex.jpg
    LG G Flex.jpg
    38.1 KB · Görüntüleme: 126
Geri