LG Optimus G Pro,Optimus GJ,Optimus L1 II Dual,Optimus L3 Telefon İncelemeleri

İsterseniz LG Optimus G Pro E985'in daha önce çıkan LG Optimus G E975'ten ne gibi farklılıkları olduğuna şöyle bir bakalım.

LG Optimus G Pro E985.jpg

LG Optimus G Pro E985 Telefon İncelemesi

Teknik Özellikler

Ekran: 5.5'' 1080 x 1920 Piksel True Full HD IPS Plus LCD
İşletim Sistemi: Android 4.1.2
İşlemci Hızı: 1.7 GHz
Dahili Hafıza: 32 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 2.1 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 3140 mAh
Ağırlık: 172 Gr

LG Optimus G E975'in pil kapasitesi 2100 mAh, LG Optimus G Pro E985'in ise 3140 mAh

LG Optimus G E975'in işlemci hızı 1.5 GHz, LG Optimus G Pro E985'in ise 1.7 GHz

LG Optimus G E975'in ekranı 4.7'' 768 x 1280 Piksel, LG Optimus G Pro E985'in ise 5.5'' 1080 x 1920 Piksel

Gördüğünüz gibi LG Optimus G Pro E985'in önceki modeline göre oldukça üstün özellikleri var ve laf olsun diye çıkartılan bir model olmadığını kanıtlıyor diyebiliriz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

LG Optimus GJ Telefon İncelemesi

LG Optimus GJ'nin başlıca özellikleri;

Ekran: 4.7'' True HD IPS
İşletim Sistemi: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.5GHz (4 çekirdekli)
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 13MP Arka kamera ve 1.3MP Ön kamera
Pil: 2280 mAh

LG firması Optimus G serisinde yakalanan başarıyı devam ettirmekte kararlı olduğunu birbiri ardına çıkarmış olduğu yeni modeller ile göstermekte.

İşte o yeni modellerden biriside LG Optimus GJ ve Optimus GJ'nin en büyük özelliği Su geçirmez (IPX5 / IPX7) sertifikasına sahip olması diyebiliriz.
Su geçirmezlik testini yukarıda ki videoda da görebileceksiniz.

4 çekirdekli 1.5 GHz hızındaki güçlü bir işlemciye sahip olan LG Optimus GJ, ayrıca 2 GB'lık bir Ram kapasitesine sahip.

4.7 inçlik bir ekrana sahip olan LG Optimus GJ'nin 2280 mAh'lık bir pil kapasitesinin de oldukça iyi olduğunu belirtelim.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

LG Optimus L1 II Dual Telefon İncelemesi

Çift Hatlı LG Optimus L1 II Dual ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 3.0'' 240 x 320 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 1 GHz Cortex-A5
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 512 MB
Kamera: 2 Megapiksel
Pil: 1540 mAh
Ağırlık: 105 Gr
Kalınlık: 12.2 mm

Android 4.1.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen LG Optimus L1 II Dual Çift Sim Kartı desteklemesi ile dikkati çekiyor.

LG Optimus L1 II Dual'in 4 GB'lık dahili hafızasının 1.6 GB'lık kısmı kullanıcı için ayrılmış durumda ve cihaz 32 GB'a kadar mikro SD kartları desteklemekte.

Cihazda Ön kamera bulunmamakta ve arka tarafında 2 megapiksellik Coğrafi etiketleme ve VGA video kaydı yapabilen kamerası bulunmakta.

Ayrıca cihazda RDS destekli FM radyo ve A-GPS desteği de bulunmakta.

LG Optimus L3 E400 Telefon İncelemesi

LG E400 Optimus L3'ün başlıca özellikleri;

Ekran: 3.2'' 240 x 320 Piksel
İşletim Sistemi: Android 2.3.5
Dahili Hafıza: 1 GB
Ram: 384 MB
İşlemci Hızı: 512-900 MHz
Kamera: 3.15 Megapiksel
Pil: 1500 mAh

Ekli dosyalar

• LG Optimus G Pro E985.jpg
    LG Optimus G Pro E985.jpg