Lig TV Engelli İndirimi Hakkında

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Engelli vatandaşlarımızın karşılaşmış olduğu zorlukları ve engelleri aşma adına hem devlet bünyesinde hem de özel sektör bünyesinde birçok sosyal yaşam ve sorumluluk projeleri geliştirilmektedir. Devletimiz bünyesinde geliştirilen tüm projeler kanunlar ve yasalar ile engelli vatandaşlarımızın hakları güvence altına alınmaktadır. Özel teşebbüsler bünyesinde ise engelli olan vatandaşlarımıza birçok firma ve şirket tarafından kampanya, avantaj ve indirimler fırsatları sunulmaktadır. Özellikle engelinden dolayı ev dışına çıkamayan vatandaşlarımız için evde bulundukları sırada onların keyifli vakit geçirmesi, eğlenmesi ve bir şeyler yaparken öğrenmesini sağlamak için bir takım imkânlar sunulmaktadır. Engelli vatandaşlarımızın yaşadıkları hayatı daha keyifli hale getirmek için Dijitürk firması, kendi bünyesinde bulunan birçok paketi engelli vatandaşlarımız için %50 indirim ile sunmaktadır. Dijitürk giriş paketi ile başlayan ve bu pakete ek olarak 3 adet keyif paketini seçen engelli vatandaşlarımız %50 indirim ile televizyon keyfini Dijitürk ayrıcalığı ile yaşama fırsatını bulmaktadır.

Dijitürk’ün sağlamış olduğu bu fırsat engelli vatandaşlarımız için son derece uygun bir uygulama olmuş olsa da gönül verdiği taraftarın maçlarına engelinden dolayı gidemeyen ve en azından evden canlı olarak izleme fırsatını yakalamak isteyen vatandaşlarımız için Dijitürk’ün Lig TV Engelli İndirimi bulunmamaktadır. Firma sadece giriş paketini alan engelli vatandaşlarımıza ilk 1 ay boyunca Lig TV’yi izleme fırsatını sunarken, sadece Lig TV almak isteyen engelli vatandaşlarımız için herhangi bir ödeme kolaylığı sunmamaktadır. Oysaki birçok engelli vatandaşımız kendi takımının maçlarını stadyumdan izleyememenin üzüntüsünü sadece engelinden dolayı yaşarken, Dijitürk gibi bir firma birçok sosyal sorumluluk projesine imza atmışken, engelli vatandaşlarımız içinde Lig TV engelli indirimini yapmasını gönülden isteriz. Futbol bir tutku olduğu için bu tutkuyu engelli vatandaşlarımızda hissetmekte ve sevdiği gönül verdiği takımın maçlarını en azından evinde canlı izleme fırsatının olabileceğini düşünenlerdeniz. Unutmayın her birey birer engelli adayıdır.

Sairane

Üye
Üye
aynen katılıyorum kardeşim.

E-ge-men

Üye
Üye
Digitürk te engelli indirimi olduğu söyleniyor.A
rkadaşlar ben başvuru yaptım.En yüksek fiat üzerinden indirim yapıyorlar.Oda taahhüt veren kişilerle aynı fiyata geliyor.Cazip değil yani.Yani normal vatandaşta aylık 40 tl karşılığında lig tv izliyor siz başvuru yaptığınızdada 40 tl gibi bir ücrete izliyorsunuz.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ben 46.50 lira ödüyorum sinema ve dizi kanalları kapalı sadece maçları izliyorum bence pahalı geçenlerde vestelden almış bi arkadaş 350 lira ödemiş senelik engellide degil benden daha ucuza geliyor

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Dijiturkte Lig tv indirimi yok ancak diğer paketler için engellilere %50 indirim var. Ben sinema ve belgesel kanallarına aylık 21 tl ödüyorum. Normalde bu iki paketin fiyatı 42 tl.

serbetcimehmet

Üye
Üye
Dijiturkte Lig tv indirimi yok ancak diğer paketler için engellilere %50 indirim var. Ben sinema ve belgesel kanallarına aylık 21 tl ödüyorum. Normalde bu iki paketin fiyatı 42 tl.

Selam
Konuyla alakali benimde iki sözüm var arkadaslar
2 yil önce engelli oglumun adina vasisi olarak dijiturke bolge baiisine muracatimla 2 yil kullandim yuzde 50 engelli tarifesinde giris baslangic paketi diye 2 paket zorunlu tutularak lig maclarinin tamami secili olmak sarti ile sinema vs digerleri kapali olarak
Ilk faturam geldi vergileri dahil 38 kusur konusulmustu ilk faturam geldi 178 tl hemen musteri hizmetlerini aradim bayii engelli tarifesinden baslatmamis sorunun giderilecegini siz faturayi odeyin takip edilen faturalarin buna gore duzenlenecegini soylediler
Odedim
Sonraki ayda 66 tl
Bir sonraki ay 49 tl
Akebinde takip eden ayda 39.5 olarak sonrasinda lig yaz tatili oldu sezon bitti 19 tl odedim diger aylarda
Yeni sezon acildi zam geldigini 44.5 tl oldugunu teblig ettiler 55 ile 60 kusur faturalandirmalar devam etti son sezon bitimi oncesinde 79.8 tl fatura duzenlenmis bu faturaya musteri hizmetlerini arayarak itiraz ettim durumun arastirilip tarafima bilgilendirilecegini soylemelerine ragmen bir donus saglanmamasi ve cep telefonuma gelen smsler uzerine tekrara aramamla birlikte ben evde kanal degistirdikce faturamizami yansiyor kardesim ben bu faturayi odemem bilginiz olsun diye sikayetimi dile getirdim musteri hizmetleri konusma ses kayitlarinda mevcuttur bunun uzerine bir netlik getirmemelerine ragmen yeni yil girer girmez avukata intikal etmis olup halen daha odemedim seriatin kestigi par,ak acimz derler odemeyi de dusunmuyorum 400 tl lik avukat ne yaptiysa avukat ucreti bindirmisler hadi hayirlisi bakalim

Saygi ve sevgilerimle

Tekerlekli Sandalye