Lisans Kpss ye Girme.

Merhabalar,
Yarin Lisans adaylari icin kpss basvurulari basliyor, Sinavdan alacagim puanla normal Memur veya engelli Memur kadrolarina atama alabilirmiyim. Yoksa ekpss ye Mi girmem gerekecek. Bilgi verirseniz sevimirim.

MI 4LTE cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Akif Bey,yada diğer ilgili arkadaşlara benimde bir sorum olucak; ben daha önce bu türden engelli yada KPSS ye hiç girmedim şu an son 4 yıldır %40 engelli durumdayım. .Bir şekilde işe görebilmem ,bu sınavlar yoluyla atanabilmem için izlemem gereken yol ve tarih bilgileri,takip etmem gereken bülten yada yayınlar vs konularında bilgilendirebilirseniz minnettar olurum...Bu arada üni eğitimimi yurt dışında tamamladım ve yaşım şu an 46..Verebileceğiniz her türlü bilgi ve yonlendirmeleriniz için peşinen teşekkür eder,hepinize mücadelemizde başarılar dilerim...

Saygiyla...
Serkan

SAMSUNG-SM-N910A cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Biz teşekkür ederiz şöyle belirteyim öncelikle 2018 Şubat'ta sınavlar başlıyor müracaat tarihinde aile Sosyal Politikalar il müdürlüğüne gidip bir taahhütname alıp sonrasında ÖSYMnin yetkilendirilmiş olduğu okullardan birine gidip işleminizi tamamlayacaksınız gerekli evraklarsa kimlik rapor diploma fotoğraf olabilir ve bunların fotokopisi

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Geri