Lise Düzeyi Konya MEB Hizmetli kadrosunu Yazan-Puanlar ?

sessizlik_80

Üye
Üye
Arkadaşlar tercih işi bitti,şimdi sırada bekleyiş var ama biz birbirimize yardımcı olalım,artık tercih sıralama dönemi bitti.Şimdi artık sonuçları bekleme zamanı.Konya MEB Hizmetli kadrosunu yazan arkadaşlar puanları paylaşalım.
benim:70 puan

YassaX

Üye
Üye
sessizlik_80 ; Lise Düzeyi Hizmetli Kontenjanı Tercihi yapsanız da ; Konya Çok Tercih Edilen bir il Olduğunu düşünüyorum . Yanlış anlamayın; sizi karamsar düşünceye sevketmek icin yorum yapmiyorum. Ancak ; bazı gerceklerin de dile getirilmesi amacıyla bunu paylaştım. Ben Konya lı degilim ve Konya'dan Tercihlerimde yok . Tarafsız bir gözle yapıyorum bu yorumlarımı . Hakkında En Hayırlısı Neyse O Olsun .

YassaX

Üye
Üye
Emrekaan_7 & sessizlik_80 ; Hakkınızda Hayırlısı Olsun.

SERDAR42

Üye
Üye
ilk tercihlerine konyayı tercih yazan bir konyalı olarak söylüyorum ki, forum sitelerinden takip ettiğim kadarıyla türkiye genelinden bir çok arkadaşın ilk tercihlerine konyayı yazdığını öğrendim şahsen benimde ilk atamadan ümidim olmadığı için nasrettin hoca ğibi ya tutarsa diyerek konyayı yazdım ama hayırlısı sonucu bilemeyiz.

YassaX

Üye
Üye
SERDAR42 bey ; Bende genel anlamda her siteyi her yorumu takip eden birisi olarak ve ayrıca ;bu süreci yaklaşık 10 aydan beri takip eden biri olarak yukarıdaki yorumlarımı yaptım . Hakkınızda Hayırlısı .

sessizlik_80

Üye
Üye
Valla yorumlardan sonra biraz kal geldi,hayırlısı ne yapalım,Vermediyse Mabud,Neylesin Mahmut hesabı,düşündük taşındık tercihte bulunduk.Olmazsa kime ne diyeceğiz.Hakkımızda Hayırlısı Olsun......

YassaX

Üye
Üye
sessizlik_80 ; Bu dakikadan sonra ; Hayırlısı Neyse O Olsun Demekten başka bişey gelmez elden .. Sabredip - Dua Edicez .

sessizlik_80

Üye
Üye
Öyle tabi YassaX, Dua ve namaz ile Allah'dan yardım dileyin.Allah sabredenlerle beraberdir.

YassaX

Üye
Üye
Amin . İNŞALLAH. Hayır Dualarımız Karşılıklı .

Tekerlekli Sandalye