Maaşımızın kesintiye ugramaması için sağlık kurulu raporumuzu ne zaman almalıyız?

zeyno16

Üye
Üye
kızımın 2 yıl süreli %95 olan raporu eylülde yenilenecek maaşımın kesintiye uğramaması için ne kadar zaman önce rapor yenilemek için hastaneye gitmem gerekiyor yöneticilerden bilgi istiyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Rapor tarihi bitmeden yeni rapor almaya çalışın ve rapor süresi bitmeden yeni raporu kuruma verin böylece maaşınız kesilmeden devam edecektir.

zeyno16

Üye
Üye
Mehmet bey bir şey daha soracağım size raporumun süresinin bitmesine 2 ay gibi bir süre var yeni rapor için müracaat etmeden araç alabilirmiyim?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Gerekli ibareler varsa evet alabilirsiniz bir araç bayii ile görüşmenizi öneririm, ama maaş için aldığınız raporda araç alımı için gerekli ibareler olduğunu sanmıyorum raporda özel donanımlı araç alabilir ötv den yararlanabilir ibareleri varmı?

zeyno16

Üye
Üye
nasıl ibareler Mehmet bey anlayamadım yani gittiğimiz resmi kurumlarda bizim haklarımızı söylediklerinde araçta alabilirsiniz denmişti

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hastalık- sakatlığınıza göre değişen bir durum. ÖTV indirimli araç almak için "H sınıfı ehliyet alır, özel donanımlı araç kullanır" ibarelerinolması sakatlık oranınız %90 ve üzeri ve aracı siz kullanmayacaksanızda tek başına rapor oranı yeterli olacaktır.

Tekerlekli Sandalye