Maçlara Ücretsiz Nasıl Gidebilirim

Merhaba %40 Engelli Oranım Var Malum Maçlarada Az Kaldı Daha Önceki Sezonlarda Takımımın İnternet Sitesindeki Engelli Başvuru Formunu Doldurdum Ama Bir Türlü Yanıt Gelmedi Bunun İçin Farklı Bir Yol Yok Mu Bir Engelli Vatandaş Olarak Futbolu Oynamayı Da İzlemeyide Seviyorum Ama Maçlara Bir Türlü Gidemiyorum Bunun Farklı Bir Yolu Yok Mudur Varsa Ne Yapabilirim ?

Ücretsiz girilmiyor. Başbakanlık tarafından verilen özürlü kimlik kartı gerekiyor ondada indirim oluyor diye biliyorum.

Merhaba %40 Engelli Oranım Var Malum Maçlarada Az Kaldı Daha Önceki Sezonlarda Takımımın İnternet Sitesindeki Engelli Başvuru Formunu Doldurdum Ama Bir Türlü Yanıt Gelmedi Bunun İçin Farklı Bir Yol Yok Mu Bir Engelli Vatandaş Olarak Futbolu Oynamayı Da İzlemeyide Seviyorum Ama Maçlara Bir Türlü Gidemiyorum Bunun Farklı Bir Yolu Yok Mudur Varsa Ne Yapabilirim ?
Öncelikle arkadaşın da dediği gibi engelli kimlik kartınızın ve maçlarına gitmek istediğiniz takımın size ait passo kartının olması gerekli.
Bunlar var ise her maçtan önce stada girmeniz için başvuru yapmanız ve passo kartınıza maç giriş biletinizin işlenmiş olması gerekiyor.
Hak kazananların Passo kartına genellikle maç günü yada 1 gün önce ücretsiz maç biletleri işleniyor.

Ücretsiz girilmiyor. Başbakanlık tarafından verilen özürlü kimlik kartı gerekiyor ondada indirim oluyor diye biliyorum.
Maç biletleri %40 ve üzeri raporu olan tüm engellilere kontenjan dahilinde ücretsizdir.

Geri