Mağduriyetim için BİMER'e yazı yazmak istiyorum?

imq

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar benim 11 yıla aşkındır süren davam var...benim davamın sonuçlanmasını bekliyorum karş taraf çok zengin hahkeme sürekli erteleniyor...neyse sormak istediğim ben kaza yaptığımda sigortasızdım onlar inkar ediyor çalışanımız değil diye...bizde iş kazası diye sgk ya baş vurduk müfettiş geldi ben şahid gösterdim müfettiş iş kazasıdır diye yazıcam zaten herşey ortada ama komisyon ne karar verir bilmiyorum dedi şimdi sgk ya evrakları vereli 3 ya odu daha sürecekmi acaba %80 ağır özürlü evet rapurumu falaan hepsini verdim sizce benş tekrar hastaneye gönderirlermi...ASIL KONU BEN MADURYETİMİ BERİLMEK İÇİN BİMERE YAZI YAZMAK İSTİYORUM İŞLERİN HIZLANMASI İÇİN BANA DİLEKÇE ÖRNEĞİ GİBİ BİR YAZI HAZLARSANIZ BENDE ALLAH RAZI OLSUN DERİM ANCA TEŞEKKÜRLER...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
BİMER için bir dilekce örneğine gerek yok. Siz başınıdan geçenleri, mağduriyetinizi ve taleplerinizi anlaşılır bir şekilde yazın yeter.

sayın arkadasım öncelıkle geçmıs olsun eger iş kazası gosterıldıyse ve iş kazası sonucı yuzde 80 sureklı raporunuzuda aldıysanız eger sıze yardımcu olabılırım. iş yerınıze tazmınat aça bıırsınız . normal mahkemelerle açarsanız davanız 5 yıl bılemedın 10 yıl daha sure bılır ama bız bu ıslerı yıllardır yapmaktayız neyın ne oldugunu bılıyoruz. bız 40 gun içinde tazmınatınızı çıkartıp hesabınıza yasal yollarla yatırıyoruz. bız drek devlet hazınesıyle bağlantılı oldugumuz ıçın tazmınatınızı devletten yanı sgk alıyoruz sgk sonra ış yerınden o parayı soke soke alıyo. dıger mahkemeyle ugrasırsanız karsı taraf hakıme avukata para yedırerrek davanızı bıle dusrure bılır.. yaptıgımız işler karsılıgında cebınızden hıç bır kurus çıkmıyacak tır detaylı bılgı ıçın aramanız yeter lı

Tekerlekli Sandalye