Major depresyon ve anksiyete bozukluğu

yakamoz77

Üye
Üye
selam herkese, Major depresyon veya anksiyete bozukluğu (her hangi bir tür için ) Sakatlık oran cetvelinde : 3-Tedavi ile işlevselliği düzelmeyen tanısı ve sağlık kurulu raporu çıkartabilen var mı ?

Benim doktorum o kadar dil dökmeme rağmen talebimi reddediyor , sadece ben değil Türkiye'de ki hiç bir doktor Rapora Kronik major depresyon tanısı koymaz %70 raporu vermez diyor. şu an ki raporum psikiyatriden %40 ve 1 yıl süreli.

İsen Buga

Üye
Üye
Amaç nedir Arkadaş?
O ağır rapor ile ne yapmak istemişsin?
Yanlış anlam merak ettim: belki cevabımız vardır.

yakamoz77

Üye
Üye
Arkadaş , Sakatlık oranı cetvelinde yazan

3-Tedavi ile işlevselliği düzelmeyen %70 raporu almak istiyorum

Böylece raporum sürekli olacak her yıl doktor doktor gezip muayene olmak zorunda kalmayacağım
ve sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfının her yıl evime gelip beni kontrol etmesine gerek kalmayacak.

Ayrıca %70 üzeri raporu olanlar daha fazla 2022 maaşı alıyor,Maddi olarak biraz daha rahatlayacağım.Çünkü ailem zaten bana 35 yıldır bakıyor , Baba dan kalma müstakil bir evim var %70 üzeri maaşı alırsam geçinip giderim.O zaman belki bu intihar düşüncelerinden vazgeçebilirim. :(

İsen Buga

Üye
Üye
Arkadaşlardan bilen olursa yazar umarım.
Ben bu konuda yetersiz kaldım.

yakamoz77

Üye
Üye
Forumdaşlar yazdığım konu hakkında bilgisi olan yok mu ? yukarıda yazdığım hastalıklara göre süresiz ve %70 üstü rapor alabilir miyim ?

Tekerlekli Sandalye