Malulen emekli oldum

Bagkurdan malulen emekli oldum ek ödeme 125 aylık başlangıcı 01/06/2019 ödeme tarihi 28/02/2020 e-devlette yazıyor maaşım ne kadar??? Geçen kurban bayramı ikramiyesini alacam mi? Birikmiş maaş ne kadar??ek ödemeyi 28 mi 26 ile mi carpicaz?? Ben kaç ay birikmiş alacam?? Bilgisi olan arkadaslar cvp yazarsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim ilginize allah'a emanet olun

Aylık başlangınız 6 ay. Buna göre içerde 8 aylık birikmiş maaşınız var. Geçen yılki kurban bayramı ikramiyesini alırmısınız bilemedim.

Sağolun halil bey maaş nasıl olur acaba ek ödeme 125 tl 28/02/2020 odemegunu bunu 28×125 mı oluyor yoksa 26×125 oluyor 26 sayısı sabit çarpan mı

Sağolun halil bey maaş nasıl olur acaba ek ödeme 125 tl 28/02/2020 odemegunu bunu 28×125 mı oluyor yoksa 26×125 oluyor 26 sayısı sabit çarpan mı

%kaç ile hangi rahatsızlıktan veya rahatsızlıklardan emekli oldunuz hangi hastalıklarınızın oranı % kaç ayrıntı detay verebilirmisiniz süreci anlatırmısınız

Kalp yetmezliği ewre 4 ef 23 koah ewre 4 boyle olduğu halde 3 kez maluluk başvurusundan sonra 3 de onaylandı % 60 ama hangisinden bilmiyom tek hastalıktan %60 almak gerekiyordu? Yukarda verdiğim bilgileri cevaplayan bilir misiniz

28/05/2019 da başvurdum 23/12/2019 da onaylandı bende bilmiyom niye uzun sürdüğünü ssk işleyişinden herhalde daha yeni maaş alacam 10 ay sonra malulen emekli olacaklar 1 seneyi gözden çıkaracak çok uzun sürüyor ve sevkatli bir süreç sabır gerek bende çok rahatsızım kalp ve koah var ikisinde son ewre 4 ssk çok zor maluliyet oranı veriyor bunu anladım kriterleri çok benim iki hastalıkta % 100 ama ssk ya göre değil bırak çalışmayı 1 kat merdiven cikamiyom tikaniyom böyle olduğu halde 3 kez basvurfuktan sonra verdi anlayacagin 4 yıl sonra verdi onayı buna da kısmet herşeyde bir hayır vardır

Teşekür ederim Allah şifalar versin,maaşını harcamaya nasip etsin.benimde beklemekten başka çarem yok.

Geri