Malulen emekliligi engelli emekliliğe çevirme

Ben şizofreni hastasıyım. Bundan bir yıl önce malulen emekli oldum. Çok az bir maaş bağlandı. Bu maaş ile gecinemiyorum.Ben şimdi malulen emekliligi mi iptal ettirip engelli olarak emekli olmak istiyorum.Tekrardan iş yaşamına dönebilmek için.Nasil bir yol izlemeliyim.Malulen emekliligimi iptal ettirirsem. Engelli olarak emekli olabilir miyim. Sigorta başlangıç tarihi 1998 Ödenen prim gün sayısı 3900 cevaplariniz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim sağolun.

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Ben şizofreni hastasıyım. Bundan bir yıl önce malulen emekli oldum. Çok az bir maaş bağlandı. Bu maaş ile gecinemiyorum.Ben şimdi malulen emekliligi mi iptal ettirip engelli olarak emekli olmak istiyorum.Tekrardan iş yaşamına dönebilmek için.Nasil bir yol izlemeliyim.Malulen emekliligimi iptal ettirirsem. Engelli olarak emekli olabilir miyim. Sigorta başlangıç tarihi 1998 Ödenen prim gün sayısı 3900 cevaplariniz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim sağolun.

Malulen emekli olarak ne kadar aliyorsun

Engelli emekliliğiyle malulen emeklilik arasında alınan maaş miktarı açısından bir fark yok. Dolayısıyla birinden ötekine geçmek sizi hiç bir şey kazandırmaz.

Engelli emekliliğiyle malulen emeklilik arasında alınan maaş miktarı açısından bir fark yok. Dolayısıyla birinden ötekine geçmek sizi hiç bir şey kazandırmaz.

Halil bey cevabınız için çok teşekkür ederim.Allah razı olsun sizden.Malulen emekli olduğum için çalışamıyorum. Emekli maaşım kesiliyor.Engelli olarak emekli olursam.Tekradan calisabilirim. Emekli maaşım kesilmeden.İyi kötü tekrardan çalışmaya baslarsam.Maddi olarak biraz durumumu duzeltirim.Kimselere eyvallahim olmaz diye düşünüyorum.Bu durumda ailemin desteği ile ayakta durrabiliyorum. Engelli olarak emekli olmak zorlu bir süreçmi? beni neler bekliyor. Rahatsizligim şizofreni SSK başlangıcı 1998 ödenen prim gün süresi 3900

Geri