Malülen emeklilik için başvuru yaptık üniversite hastanesine gönderdiler

Benim eşim 1 yıl önce beyin kanaması geçirdi.şu an sol tarafı felçli bakim maaşı alıyoruz % 90 raporuyla. Yalnız biz malulen emeklilik için başvurduk 18.aralıkta, önce eğitim hastanesine gittik heyete girdik sonra ara karar sonucu için Üniversitesidende heyete girilmesini istediler girdik.şimdi neredeyse 7 ay olcak bir sonuca varilmadi. Sizce sonuç ne olur.

Selam ferhan,

Çok çok geçmiş olsun umarım malulen emeklilik başvurunuz kabul olur ama 7 ay çok uzun bir süre değil mi? Başvurduğunuz üniversite hastanesinden bilgi almaya çalışın bu kadar bekletilmek çok can sıkıcı olmalı ama işte belki raporunuz Ankarada bir yerde takılmıştır.Takip etmenizde fayda var diye düşünüyorum.

Malulen emeklilik şartlarına rapor olarak uygun ama 1800 prim günü ve en az 10 yıllık sigortalılık süresi tamam mı bilmiyorum.

Herşey gönlünüzce olsun dileklerimle,

Hastanenin malulen emeklilikle ilgisi kalmamıştır artık. Malulen emeklilk başvurusunda hastane hastalığa-sakatlığa dair bulguları yazar ankara maluliyet dairesine yollar. Ondan sonra top maluliyet dairesindedir.

benimde başım dan gecen bir olay var konturol muayesi için sevk almaya gittim ısrarla ünüverste hastanesini istedim vermedıler devletlet hastanesini verdıler ama bazı arkadaşları yazısında ünüverste hastanesine gönderilmişler bilenerden rica ediyorum

Geri