Maluliyet İş Derecesi

aybaroğlu

Üye
Üye
arkadaşlar maluliyet iş derecesi nedir ne işe yarar nasıl alınır bilgi verecek arkadaş varsa çok sevinirim...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
sorudan hiçbir şey anlamadım. soruyu biraz daha detaylandırarak sorunuz.

aybaroğlu

Üye
Üye
hocam bende ömür boyu çalışamaz başkasının bakımına muhtaç raporu varda bende her ne kadar bu rapor bende olsada bu rapora birşey olmamak kaydıyla çünkü bütün sağlık sigortalarım bu rapor sayesinde karşılanıyor ben boş oturmamak kendi çapımda bir işte çalışmak amacıyla bu raporu almak istiyorum bu konu hakkındada bilgim yok acaba verirler mi verirlerse ömür boyu çalışamaz raporunu etkiler mi etkilemez diyorlar ama bende bilmiyorum aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık sözü tam beni anlatıyor bu konuda bilgin varsa beni aydınlatırsan çok sevinirim...

aybaroğlu

Üye
Üye
sağlık yönünden yararlanıyorum ameliyat olduğumda ilaç alımında vs sigorta karşılıyor...

aybaroğlu

Üye
Üye
hayır hiç bir yerden maaş almıyorum başvurduğumda yani aylık bağlama konusunda %37 verdiler bir iş yerinede başvuramıyorum özürlü raporu olmayınca onu vermiyorlar ne yaptıysam olmadı birde maluliyet iş derecesini yapmak istiyorum sadece elimde ömür boyu çalışamaz başkasının bakımına muhtaç raporu var oda sağlık hariç hiçbirşeye yaramıyor bu rapordanda şikayetçi değilim çünkü çok işime yarıyor özellikle amileyatlarda birde özürlülük raporu olsaydı herşey güzel olurdu...

İskender Durgun

Üye
Üye
Maluliyet iş derecesini ilk defa duydum. Nerde bu yazıyor?

Tekerlekli Sandalye