Mart ayında evde bakım maaşı için yeni bir yönetmelik çıkacakmış dogrumu?

xxxmalubu

Üye
Üye
sayın sıte yonetıcılerı bu olay dogrumu bılmıyorum ama seda sayanın sundugu programa konuk oldu,sayın, aylın çıfcı hanım,
aıle ve sosyal polıtıkalar bakanlıgı genel muduru,bu konuyla daha detaylı bılgı aıle ve sosyal polıtıkalar bakanlıgı facebopkta ızleyebılırsınız ,marta konun çıkarıyoruz dedı bu konuyla yanı evde bakımla ılgılı

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Olabilir bekleyip görmek lazım. Evde bakım maaşlarının gelir incelemesi 2022 maaşının verildiği sosyal yardımlaşma vakfına verildi bi yönetmelik çıkabilir.

xxxmalubu

Üye
Üye
sdvy 4 subatta çıkan genelgeyle evde bakım alanların gelır testını araştır dedı ?ama 9 subatta sosyal hızmetler yonetmelıgını çıkardı halen bakım paralarını ve bakım başvuruılarını orası yapıyo bence ,çıkarmak ıstedıgı gelır tespıtıyle ılgılıydı ben bıraz dınledım mehmet bey başkada kanun çıkacagını zannetmıyorum ha bıde /70 ve daha otesıne verılecek bu evde bakım dedı bunun ıçın saglık bakanlıgıyla bır calışma başlattık dedı şu andas /50 olanada evdse bakım verılıyo dedı neredeysae bunu bende alırım /50 yı dedı artık ne demek ıstedıyse saygılar

Tekerlekli Sandalye