Meb engelli tayini(2 inci kez)

EFSANEYILDIZI

SMS Activated
BEN MEB ENGELLİ MEMUR KADROSUNDA ÇALİŞİYORUM DAHA ÖNCE BİR İLDE BAKANLIĞIMIZIN ÇIKARMIŞ OLDUGU ENGELLİ NAKİLLERİ İLE İLGİLİ BİR DEFAYA MAHSUS İL İÇİ TAYİN HAKKIMI KULLANDIM SONRA BAŞKA İLE EŞ DURUMUNDAN GİTTİM VE ŞİMDİ MEMLEKETİME GERİ DÖNMEK İSTİYORUM İL DIŞI NAKİL HAKKIMIZI DA KULLANABİLİRMİYİZ KİMİLERİ OLUR YADA OLMAZ MAHKEMEYE GİDERSİN DİOLAR AMA KAFAM ÇOK KARIŞIK AYRICA BUNA İSTİNADEN;
657 Kanunun 72 inci maddesinin 5 inci fıkrasında; “İlgili mevzuatı uyarınca verilecek rapora göre kendisi, eşi veya birinci derece kan hısımlığı bulunan bakmakla yükümlü olduğu aile fertleri engelli olan memurların engellilik durumundan kaynaklanan yer değiştirme taleplerinin karşılanması için düzenlemeler yapılır.” hükmüne yer verilmektedir. BU madde de böyle dior ama kurumlar dikkate almıo olmaz deyip geçiştiriolar yardımcı olabilmeniz için rica ediorum sizden tşkrlrr...

Değerli velimiz bir defaya mahsusz tayin hakkınızı kullandığınızı belirtmişsiniz ikinci kez kullanmak için belli bir yıl doldurmanız gerekiyor evet mevzuatta böyle bir durum söz konusu ancak kurumlar bunu ne derece uyguluyor orası da tartışmaya açık

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Geri