memuriyete sağlam olarak başlayan memurun malulen emekliliği

mehmetreis

Üye
Üye
iyi günler öncelikle tüm arkadaşlarıma selam ederim.
Benim bilgilerim ve sorum şöyle;
memuriyete başlama tarihim 15.06.2006
ilk işe giriş(memuriyete başlarken) deki raporum :%20 doğuştan kalp hastalığı(opera fallot tetralojisi)
askerlik durumu:muaf
memuriyete sağlam kadrosundan başladım(15.06.2006) daha sonra sonradan DM+HT+obezite+norojenik ağrı+ hipofiz makre adenom tanılarıyla(kalp rahatsızlığım hastanede değerlendirilemediğinden kalp rahatsızlığım hariç) %64 rapor alarak vergi indirimine tabi oldum 2017 nisan ayında bu rapora göre malulen emekli olabilir miyim diye kurumuma başvurdum tekrar devlet hastanesine sevk ettiler oransız rapor istediler aynı tanılarla oransız raporum kurumuma gitti kurumum tekrar Üniversite hastanesine ek sevk etti kardiyoloji ve endokroloji servislerinden detaylı rapor +eko raporu istedi yaklaşık 2 ay muayane tetkik vs ler sonucu Mersin ünv. raporumda şöyle denmekte
Tanı: Hiper tansiyon klas 2 + Doğuştan kalp hastalığı klas 2B + Tip2 Diyabetes Mellitus+ Hiperlipidemi+ Hiperprolaktinemi, hipofiz makro adeneom+ obezite(VHK:42)+ eko sonucunda bir sürü teknik terim.
karar: SGK tarafından verilecektir denmekte
rapor tarihi:17.07.2017 ben bu rapordaki tanıları özürlülük ölçütündeki oranlara göre vede balthazart tablosuna göre topladığımda %78 oran çıkıyor tecrübelerinize göre malulen emekli olabilir miyim acaba saygılarımı sunar yorumlarınızı beklerim.

otomasyoncu

Üye
Üye
Adenom icin ameliyati Zorunlu kosmuyorlar Mi, Rapor Sureli Mi, sureklimi, bendede makroadenom ve Ona bagli Prolaktinomi ve hipopilzm var, %70 raporum var AMA 2 sene kontrollu.

MI 4LTE cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

mehmetreis

Üye
Üye
Adenom icin ameliyati Zorunlu kosmuyorlar Mi, Rapor Sureli Mi, sureklimi, bendede makroadenom ve Ona bagli Prolaktinomi ve hipopilzm var, %70 raporum var AMA 2 sene kontrollu.

MI 4LTE cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

raporum sürekli , obezite ,şeker (DM)ve kalp rahatsızlığım bulunduğundan ameliyat riskli denildi ve ameliyatı yapamayız denildi

Tekerlekli Sandalye