Memurun kişisel davranışından dolayı bakım maaşım kesilmiştir

denizkizi06

Üye
Üye
geçen gün bir konu açmıştım taşındım diye dün gittim adres değişikliğine maaşınz iptal oldu dediler neden dedim babanızın emekli parası 1700 tl hakkınız olmayan bir parayı almıınız 7300tl borçluunuz dendi benim babam polis emeklisi sgk ya gittim maaş bodrosu aldım 1240tl maaş görünüyor verdim kağıdı kadın hayır bu yanlış diyor kendince ekleme yapıyor birde memur olcak dün gittim şikayette bulundum resmi evrağa kadın 1700tl yazdı gerekirse mahkemeyede vercem olmaz olsun verdikleri para kaşıkla verip kepçeyle geri istiyorlar kadın bana diyor annene bakmak istiyosan git çalış sen hiç mağdura benzemiyorsun illa evde bakım aylığı alıyorsam pis pasaklımı gyinmem lazım.

marcus_oredius

Üye
Üye
geçmiş olsun kardeşim. işini bilmeyen personele uğraşmak heleki evde engelli birine bakmayı bilmeyen birine derdini anlatmak çok zordur. umarım kazasız belasız bu olayı atlatırsın

denizkizi06

Üye
Üye
aynen o kadar zorki resmi evrağa 1700tl maaş alıyor yazmış mahkemeye vercem mahkeme kanıtlasın 1700 polis emeklisine nerden çıkarttığını vermişler kendini bilmez insanları başa bide borçlu çık

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mahkeme eve giren net gelire bakar ve size önce ödemeniz için gönderilmiş miktarı siler sonrada bu sürede alamadığınız paraları faiziyle almanızı ister bu yönde karar çıkacaktır inşallah

beyazkelebek

Üye
Üye
sizin vermiş olduğunuz maaş bordrosu resmi evrak yerine geçer onu öle kafasına göre değiştiremez. bu durumda siz onu sürüm sürüm süründürebilirsiniz. ama evinize giren diğer gelirlerden dolayı sınırı aşıyorsa yapacak bişi yok.

Tekerlekli Sandalye