Merkezi Sınavın 2011 Yılında Yapılması İçin E-meil Kampanyası

volkqn

Üye
Üye
MERHABA ARKADAŞLAR

Verdiğim linki tıklayın Fatma hanımın mail çıkacak herkes ona mesaj atsın merkezi sınavı bastıralım artık.bizler birşey yapmazsak onlar hiçbirşey yapmaz.sizden ricam gerekirse hergün mesaj atın bıksınlar bizden.editör arkadaşım senden ricam bu başlığı devamlı en başlarda tutarsan sevinirim.her siteye giren arkadaşım bu başlığı görmesini istiyorum.

mail atacak adres :
Fatma Şahin Resmi Web Sitesi | Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Gaziantep Milletvekili

Mail atarken uygun bir yazı örneği oluşturup göndersek daha iyi olabilir mi?

Sayın Bakanım ,

2011 yılı Merkezi Engelli Sınavı ile kurumlara engelli adayların alımlarına ilişkin kararın Resmi Gazetede yayımlanmasından sonraki süreçte; sınav ve tarihi ile ilgili belirsizlik devam etmektedir.İlk defa uygulanacak yeni bir sınav ve alım usulünün hazırlanış süreci elbette zaman alacaktır.Bizim kaygımız bü sürecin uzayıp sınavın ve alımların 2011 yılında gerçekleşmemesi endişesidir.Merkezi Engelli Sınavı'nın ;tarihi,engelli kadro sayısı,esas ve usulleri hakkında bilgilendirilmemiz hususunda yardımlarınızı,

Saygılarımla, arz ederim

F

Fırtına

Guest
mail gönderdim..

Merkezi Sınavın 2011 Yılında Yapılması..; için başlatılan bu kampanya yı destekliyorum ve tüm arkadaşlarımın desteklemesini, mail göndermesini istiyorum..

Urfalı

Üye
Üye
Bende gönderdim. Umarım dikkate alınarak gereği yapılır.

F

Fırtına

Guest
Urfalı, çok teşekkür ederim..
Bu kampanya ya; ne kadar çok destek verirsek, ne kadar çok mail gönderirsek, sonuç lehimize işler diye düşünüyorum..

F

Fırtına

Guest
hayırlısı olsun diyelim.. 1-2 ay içinde müjdeli haber almak dileği ile :)

Tekerlekli Sandalye