Meslek hastalığı

Selamın alkum arkadaşlar benim bir sıkıntım var sıkıntım şöyle 17 yıl bir özel sektörde calışarak işim ağırdı her türlü işi yaptırdılar belimde dişk kayması oluştu ve fıtıkda vardı 2010 yılında amlyat oldum pilatin takıldı sadece belime%40 verdiler %57 engeli raporum var 2017 yılında işten cıkartılar meslek hastalığı icin sgk baş vurdum hastaneye gönderdiler yani sonuc olarak meslek hastalığı olmadığını söylediler bende eski iş yerime dava actım sürekli iş göremez tesbiti icin sgk gine meslek hastalığı olmadığını söylediler 0 7 09 2018 makemem vardı adli tıpa göndereceklermiş hala arıyan olmadı ne sgk dan nede adli tıpta beni örenmek istediğim bel kayması meslek hastalığına girermi adli tıp ne zaman arar veye sgk sonucta sağlığımı orada kayıp etim birde şuhan engeli emekliyim sunuc nasıl olacak bilmiyorum dava yönünde emeklime bir zararı olurmu bu kunuda bilgisi olan lütfen yardımcı olurmu saygilar

LG-H525 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Davanız nasıl sonuçlanır bilemem ancak dava konusu meslek hastalığı tespiti olduğundan emekliliğinizi etkilemez.

Geri